Gå til hovedindhold

PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning

PurePowerSundhed og skønhedEAN: 5701477901009
Pris fra 35 krtil 55 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31 kr 10. maj

Sammenlign priser på PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
PurePower Hydro - Elektrolyt tabs - Appelsin - 20 tabs.
35 kr
Til butik
PurePower Hydro - Elektrolyt tabs - Appelsin - 20 tabs. billede

Produktinformation

PurePower Hydro Tabs Kosttilskud brusetabletter har en sød og læskende appelsinsmag og styrker din væskebalance. Elektrolyt tabs...

Produktspecifikationer

Mærke: PurePower
Kategori: Elektrolytter
EAN: 5701477901009
Varenr.: 5701477901009
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning
-35%35,95 kr
Før 55 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning billede

Produktinformation

PurePower Hydro er en forfriskende elektrolytdrik i tabletform, der er specielt udviklet til at støtte din væskebalance under fysisk aktivitet. Tabletterne opløses hurtigt i vand og erstatter de vigtigste mineraler og salte, som du mister gennem sved, herunder natrium og magnesium. Dette understøtter en optimal elektrolytbalance, når du træner hårdt og seriøst. Hver tablet indeholder desuden en kombination af vigtige vitaminer som E-vitamin, niacin og B6-vitamin, der hjælper med at reducere træthed og udmattelse. Tabletterne er sukkerfrie og har et minimalt kalorieindhold, hvilket gør dem ideelle til både korte og lange træningspas, hvor du udelukkende ønsker fokus på hydrering. Produktet er nemt at have med på farten og er velegnet til både voksne og børn over 11 år.

Produktspecifikationer

Mærke: PurePower
Kategori: tablet
Størrelse: Str. ONESIZE
EAN: 5701477901009
Varenr.: 149895
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hydro Appelsin- 20 tabletter
43,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pure Power - Hydro Elektrolytter Appelsin 20 Tabs
-29%49 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
PurePower Hydro Appelsin (20 stk)
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk35 kr35 krKøb
2Løbeshop DK35,95 kr35,95 krKøb
3Duft og Natur43,95 kr43,95 krKøb
4BilligParfume.dk49 kr49 krKøb
5Made4men Danmark55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning

PriceData har fulgt prisen på PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning i 181 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for PurePower Hydro Tabs Energi-tabs Orange - Optimal hydrering til løb og træning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202635 kr4 kr (13%)
10. maj 202631 kr4,95 kr (14%)
8. maj 202635,95 kr4,95 kr (16%)
5. maj 202631 kr4,95 kr (14%)
4. maj 202635,95 kr4,95 kr (16%)
24. apr. 202631 kr4,95 kr (14%)
23. apr. 202635,95 kr4,95 kr (16%)
9. apr. 202631 kr4,95 kr (14%)
8. apr. 202635,95 kr4,95 kr (16%)
26. mar. 202631 kr4,95 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret