Gå til hovedindhold

PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering

PurePowerSports- og energidrikkeEAN: 5701477932300
Pris fra 139 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 113 kr 10. maj

Sammenlign priser på PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
PurePower Carbo Race - Elektrolyt energidrik - Blåbær - 1,0 kg
139 kr
Til butik
PurePower Carbo Race - Elektrolyt energidrik - Blåbær - 1,0 kg billede

Produktinformation

PurePower Carbo Race elektrolytdrik med en forfriskende og mild smag af blåbær, som leder tankerne hen på en læskende sodav...

Produktspecifikationer

Mærke: PurePower
Kategori: Energipulver
EAN: 5701477932300
Varenr.: 5701477932300
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering
-26%139,95 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering billede

Produktinformation

PurePower Carbo Race Elektrolyt er en energidrik i pulverform udviklet til dig, der har brug for optimal energi og hydrering under intensiv eller længerevarende træning. Ved at kombinere forskellige kulhydratkilder med vigtige elektrolytter sikres en effektiv energioptagelse og støtte til væskebalancen, så du kan præstere dit bedste gennem hele passet. Pulveret opløses let i vand og giver en frisk og behagelig smagsoplevelse, der ikke er for sød. Drikken er særligt velegnet til udholdenhedssport som løb, cykling og triatlon, hvor både energidepoter og salte skal genopfyldes løbende. For at opnå den korrekte blanding tilsættes 60g pulver til 750 ml vand. Produktet er velegnet til veganere.

Produktspecifikationer

Mærke: PurePower
Kategori: pulver
Størrelse: Str. ONESIZE
EAN: 5701477932300
Varenr.: 68151
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Purepower Carbo Race Elektrolyt Blåbær - 1kg
-7%175 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Purepower Carbo Race Elektrolyt Blåbær - 1kg billede

Produktinformation

Carbo Race Elektrolyt med blåbærsmag er den perfekte blanding til vedligeholdelse af udholdenhedspræstationen under langvarig træning. Effektivt og Hurtigtvirkende Energi Specielt udviklet til seriøse udholdenhedsatleter, giver dette energipulver dig de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PurePower
Kategori: Energiprodukter
EAN: 5701477932300
Varenr.: 6932300
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
PurePower Carbo Race Electrolyte Blueberry (1 kg)
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk139 kr139 krKøb
2Løbeshop DK139,95 kr139,95 krKøb
3Cykelexperten.dk175 kr175 krKøb
4Made4men Danmark189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering

PriceData har fulgt prisen på PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering i 182 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for PurePower Carbo Race Elektrolyt 1 kg - Blåbær Smag, Unisex, Energi & Hydrering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026139 kr17 kr (14%)
19. maj 2026122 kr9 kr (8%)
10. maj 2026113 kr26,95 kr (19%)
8. maj 2026139,95 kr26,95 kr (24%)
5. maj 2026113 kr26,95 kr (19%)
4. maj 2026139,95 kr14,95 kr (12%)
24. apr. 2026125 kr14,95 kr (11%)
23. apr. 2026139,95 kr14,95 kr (12%)
9. apr. 2026125 kr14,95 kr (11%)
8. apr. 2026139,95 kr14,95 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret