Gå til hovedindhold

Nedis Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå

NedisKablerEAN: 5412810424771
Pris fra 49 krtil 189,4 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140,4 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå
49 kr
Til butik
Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå billede

Produktinformation

Forbind netværkskabler med LSA-kroner og -lister med denne LSA-stikmonteringstang.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.07g
Artikel nr.: NDS-CCGB89555BU
EAN: 5412810424771
Varenr.: 88032
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis Crimp Tang | CAT6 / CAT7 | Punshing | ABS | Blå
52 kr
Til butik
Nedis Crimp Tang | CAT6 / CAT7 | Punshing | ABS | Blå billede

Produktinformation

LSA-installationsværktøjet er et præcisionsudviklet håndværktøj, der er designet til hurtig og pålidelig terminering af ledninger i tele- og datanetværkssystemer. Dette værktøj er ideelt til brug med LSA-PLUS og Krone-type IDC-blokke (Insulation Displacement Contact) og sikrer sikre, ensartede forbindelser uden behov for at afisolere. Værktøjet er bygget til professionelle installatører og har et ergonomisk, skridsikkert håndtag til komfortabel brug under længerevarende installationer. Den integrerede slagmekanisme leverer optimal kraft til at sætte og trimme ledninger i en enkelt handling, hvilket forbedrer effektiviteten og reducerer installationstiden. En indbygget krog og spudger gør det nemt at placere og fjerne ledninger, hvilket gør det til en alsidig løsning til både installations- og vedligeholdelsesopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Værktøj og montage
EAN: 5412810424771
Varenr.: C70208
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis CCGB89555BU punching pliers
126 kr
Til butik
Nedis CCGB89555BU punching pliers billede

Produktinformation

LSA-påslagningsværktøj forbinder netværkskabelledninger til LSA-kroner og hjælper med at afisolere kabler for rene termineringer. Nedis CCGB89555BU er designet til arbejde med netværkskabling og lader dig slå ledninger ned i LSA-terminaler samt afisolere kabelisolering under installationen. Til tilslutning af netværkskabelledninger til LSA-kroner LSA-påslagningsværktøjsfunktion Indbygget afisoleringsfunktion Understøtter hurtigere og mere ensartet terminering af netværkskabler ved opbygning eller vedligeholdelse af kablede forbindelser.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Kabler diverse
Artikel nr.: CCGB89555BU
EAN: 5412810424771
Varenr.: 3283648
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PUNCHDOWNVÆRKTØJ TIL LSA-KLEMMER
189,4 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK49 kr49 krKøb
2Teknikproffset DK52 kr101 krKøb
3Proshop DK126 kr165 krKøb
4EL-GROSSISTEN189,4 kr189,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå

PriceData har fulgt prisen på Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå i 171 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Pullers and Extractors | Egnet til: Alle Tele kabelforbindelser / LSA stanseværktøj / LSA Strips | Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202649 kr1 kr (2%)
1. apr. 202648 kr2 kr (4%)
24. dec. 202550 kr9 kr (15%)
21. dec. 202559 kr6 kr (9%)
20. dec. 202565 kr6 kr (10%)
13. dec. 202559 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret