Gå til hovedindhold

Peter Frederiksen Industrifjedre Pudsebræt m/skum - 18 x 24 x 2 cm, Plastform 220

Pris fra 135 krtil 139,97 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4,97 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Pudsebræt m/skum - 18 x 24 x 2 cm, Plastform 220 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Plastform pudsebræt med skum 18x24x2 cm
135 kr
Til butik
Plastform pudsebræt med skum 18x24x2 cm billede

Produktinformation

Finpudsebræt med ergonomisk Softgrip håndtag (185x245x20mm)

Produktspecifikationer

Kategori: Pudsebrædder
EAN: 5709163202201
Varenr.: 237915
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pudsebræt m/skum - 18 x 24 x 2 cm, Plastform 220
139 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pudsebræt m 20mm skum 180x240mm
-8%139,97 kr
Før 152,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pudsebræt m 20mm skum 180x240mm billede

Produktinformation

Dette håndholdte slibeværktøj er specielt udviklet til at give en ekstra fin finish på forskellige overflader. Det skiller sig ud med sin unikke selvklæbende slibesål, som muliggør hurtige og bekvemme skift af slibepapir, så arbejdet kan fortsætte uforsty...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plastform
Kategori: Murerværktøj
EAN: 5709163202201
Varenr.: 433072

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pudsebræt m/skum - 18 x 24 x 2 cm, Plastform 220 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pudsebræt m/skum - 18 x 24 x 2 cm, Plastform 220 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk135 kr135 krKøb
2CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb
3Globaltools.dk139,97 kr139,97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pudsebræt m/skum - 18 x 24 x 2 cm, Plastform 220

PriceData har fulgt prisen på Pudsebræt m/skum - 18 x 24 x 2 cm, Plastform 220 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Pudsebræt m/skum - 18 x 24 x 2 cm, Plastform 220. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Pudsebræt m/skum - 18 x 24 x 2 cm, Plastform 220 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026135 kr7 kr (5%)
25. maj 2026128 kr9 kr (7%)
24. maj 2026137 kr9 kr (7%)
6. maj 2026128 kr9 kr (7%)
5. maj 2026137 kr9 kr (7%)
24. apr. 2026128 kr9 kr (7%)
23. apr. 2026137 kr9 kr (7%)
8. apr. 2026128 kr5 kr (4%)
24. mar. 2026123 kr9 kr (7%)
23. mar. 2026132 kr9 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret