Gå til hovedindhold

Sydvesta Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 18 mm

SydvestaSanitetEAN: 4003745431876
Pris fra 67 krtil 114 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 18 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pudsebræt m. skum - 18x24cm x18mm
67 kr
Til butik
Pudsebræt m. skum - 18x24cm x18mm billede

Produktinformation

Pudsebræt med skumbelægning som egner sig perfekt til finpudsning af Størrelse: 18 x 24 cm Skumbelægnings tykkelse: 18mm

Produktspecifikationer

Mærke: Sydvesta
Kategori: Håndværk
Størrelse: 18x24cm x 18mm
EAN: 4003745431876
Varenr.: 881611520
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 20 mm
73 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pudsebræt med skum 18 x 24 cm x 18 mm
75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 20 mm
75,14 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 18 mm
79 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Finpudsebræt 19x12 cm med 20 mm skum
80 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Finpudsebræt s2 18x24
114 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj67 kr67 krKøb
2CS MEGASTORE DK73 kr112 krKøb
3LavprisVVS75 kr75 krKøb
4EL-GROSSISTEN75,14 kr75,14 krKøb
5BilligVVS DK79 kr79 krKøb
6Homeshop DK80 kr80 krKøb
7Elvvs.dk114 kr114 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 18 mm

PriceData har fulgt prisen på Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 18 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 18 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Pudsebræt med skum, 18 x 24 cm x 18 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202667 kr2 kr (3%)
8. maj 202669 kr2 kr (3%)
28. apr. 202667 kr12 kr (22%)
21. mar. 202655 kr20 kr (27%)
20. mar. 202675 kr20 kr (36%)
14. feb. 202655 kr19 kr (26%)
13. feb. 202674 kr19 kr (35%)
8. feb. 202655 kr19 kr (26%)
15. jan. 202674 kr5,95 kr (7%)
7. jan. 202679,95 kr5,95 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret