Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m - 1672102

P.s.p Marine Tapes LtdAEAN: 5018400070788
Pris fra 47 krtil 59 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46,2 kr 23. maj

Sammenlign priser på Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m - 1672102 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m
-20%47 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m billede

Produktinformation

Flammehæmmende PVC-tape til el og rigning PSP PVC isoleringstape er en sort flammehæmmende tape til elektriske installationer og rigbeskyttelse ombord. Den bruges til isolation af kabler og samlinger samt til beskyttelse af wire, terminaler og splitbolte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400070788
Varenr.: 53935982215497
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PSP Pvc tape isoleringsbånd 19mm2x0m sort
49 kr
Til butik
PSP Pvc tape isoleringsbånd 19mm2x0m sort billede

Produktinformation

PVC isoleringsbånd i sort fra PSP.  Tape til el og rigning beskyttelse med BS3924 standard, som gør det flammehæmmende og modstandsdygtig overfor brand.  SPECIFIKATIONER Bredde: 19mm Længde: 4,5m 24 ruller

Produktspecifikationer

Kategori: Isoleringstape
Artikel nr.: P101920020
EAN: 5018400070788
Varenr.: 200710
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP PVC-tape 19 mm x 20 m sort
55 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m - 1672102
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m - 1672102 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m - 1672102 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk47 kr47 krKøb
2Watski DK49 kr49 krKøb
3CS MEGASTORE DK55 kr94 krKøb
4Anyparts59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m - 1672102

PriceData har fulgt prisen på Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m - 1672102 i 135 dage. Laveste pris i perioden er 46,2 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m - 1672102. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Psp pvc tape isoleringsbånd sort 19mm x 20m - 1672102 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202647 kr1 kr (2%)
24. maj 202648 kr1,8 kr (4%)
23. maj 202646,2 kr1,8 kr (4%)
22. maj 202648 kr1,8 kr (4%)
16. maj 202646,2 kr2,8 kr (6%)
14. maj 202649 kr
12. maj 202649,99 kr
11. maj 202650 kr
10. maj 202649,99 kr
8. maj 202649 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret