Gå til hovedindhold

Vichy Protective Spray with Beta-Carotene SPF 30 Ideal Soleil (Solar Protective Water) 200 ml

VichySolcremeEAN: 3337875585217
Pris fra 148 krtil 195 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Protective Spray with Beta-Carotene SPF 30 Ideal Soleil (Solar Protective Water) 200 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vichy Capital Soleil Tan Illuminating Spray SPF30 200 ml
148 kr
Til butik
Vichy Capital Soleil Tan Illuminating Spray SPF30 200 ml billede

Produktinformation

Højbeskyttelsessolpleje SPF30, til ansigt og krop, i et unikt solvandsformat. Beriget med bredspektrede UV-filtre og naturligt betacaroten for en forbedret solbrun farve. Denne innovative spray er let og absorberes hurtigt, for ultimativ komfort.

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: C-VI-239-B5
EAN: 3337875585217
Varenr.: 3219552
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Protective Spray with Beta-Carotene SPF 30 Ideal Soleil (Solar Protective Water) 200 ml
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Vichy Ideal Soleil Solar Protective Water Enhanced SPF30 200 ml
165 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vichy Capital Soleil Tan Illuminating Spray SPF 30 - 200 ml
-25%171,75 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
VICHY Capital Soleil Tan Illuminating Spray SPF30 200 ml
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Protective Spray with Beta-Carotene SPF 30 Ideal Soleil (Solar Protective Water) 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Protective Spray with Beta-Carotene SPF 30 Ideal Soleil (Solar Protective Water) 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK148 kr187 krKøb
2CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
3Teknikproffset DK165 kr214 krKøb
4NiceHair.dk171,75 kr171,75 krKøb
5Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Protective Spray with Beta-Carotene SPF 30 Ideal Soleil (Solar Protective Water) 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Protective Spray with Beta-Carotene SPF 30 Ideal Soleil (Solar Protective Water) 200 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Protective Spray with Beta-Carotene SPF 30 Ideal Soleil (Solar Protective Water) 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Protective Spray with Beta-Carotene SPF 30 Ideal Soleil (Solar Protective Water) 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026148 kr11 kr (7%)
18. maj 2026159 kr14 kr (8%)
17. maj 2026173 kr22 kr (11%)
16. maj 2026195 kr11 kr (6%)
14. maj 2026184 kr
11. maj 2026183,2 kr11,8 kr (6%)
8. maj 2026195 kr39 kr (25%)
7. maj 2026156 kr8 kr (5%)
3. maj 2026148 kr11 kr (7%)
2. maj 2026159 kr36 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret