Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm

EL-GrossistenTilbehørEAN: 5740031808279
Pris fra 169 krtil 185 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 151 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
120cm Lys til akustikpanel, sort - Komplet sæt med aluprofil og COB LED strip - Kulør : Varm
169 kr
Til butik
120cm Lys til akustikpanel, sort - Komplet sæt med aluprofil og COB LED strip - Kulør : Varm billede

Produktinformation

Elegant belysning til akustikpaneler Dette 120cm lys til akustikpanel i sort er en gennemtænkt løsning til at integrere diskret lys direkte i dine akustikpaneler. Sættet består af en sort aluprofil med cover, endestykker og monteringsclips samt en effekti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Speciel anvendelse
EAN: 5740031808279
Varenr.: 12146
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED profilst til akustikpanel med 10W COB LED strip - 1,2 meter, 1150lm
169 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm
169 kr
Til butik
Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm billede

Produktinformation

Sæt bestående af aluprofil + COB LED strip, uden synlige dioder. Aluprofil til akustikpanel inklusiv varm hvid COB LED strip er den perfekte løsning til at skabe smukt og æstetisk flot belysning i ethvert rum. Med denne unikke kombination af aluprofil og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
EAN: 5740031808279
Varenr.: 15841148895567
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
120cm Lys til akustikpanel, sort - Komplet sæt med aluprofil og COB LED strip - Kulør : Varm
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store169 kr169 krKøb
2WATTOO.DK169 kr169 krKøb
3EL-GROSSISTEN169 kr169 krKøb
4DetLED.dk185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm

PriceData har fulgt prisen på Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 151 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Profilsæt til akustikpanel med 10W COB LED strip - Enkeltfarvet LED strip, sort cover og endestykker, 1150lm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026169 kr18 kr (12%)
30. apr. 2026151 kr18 kr (11%)
29. apr. 2026169 kr18 kr (12%)
2. apr. 2026151 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret