Gå til hovedindhold

NO NAME Producent: EFB Elektronik RJ45 patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 30m, grå Det skærmede Cat.6A RJ45 patchkabel garanterer meget gode egenskaber til 10 Gigabit Ethernet-applikationer. Den støbte bøsning imponerer med sit slanke design og forenkler dermed tilslutningsprocessen på trange steder.4 x 2 x AWG27/7 tværsnitLængdeaftryk på bøsningFås i 8 farver (MK6001.30G)

NO NAMENetværkskablerEAN: 4049759226381
Pris fra 247 krtil 389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Producent: EFB Elektronik RJ45 patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 30m, grå Det skærmede Cat.6A RJ45 patchkabel garanterer meget gode egenskaber til 10 Gigabit Ethernet-applikationer. Den støbte bøsning imponerer med sit slanke design og forenkler dermed tilslutningsprocessen på trange steder.4 x 2 x AWG27/7 tværsnitLængdeaftryk på bøsningFås i 8 farver (MK6001.30G) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik MK6001.30G netværkskabel Grå 30 m Cat6a S/FTP (S-STP)
247 kr
Til butik
EFB Elektronik MK6001.30G netværkskabel Grå 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) billede

Produktinformation

EFB Elektronik MK6001.30G. Kabellængde: 30 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Produktfarve: Grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MK6001.30G
EAN: 4049759226381
Varenr.: 997722961
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Producent: EFB Elektronik RJ45 patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 30m, grå Det skærmede Cat.6A RJ45 patchkabel garanterer meget gode egenskaber til 10 Gigabit Ethernet-applikationer. Den støbte bøsning imponerer med sit slanke design og forenkler dermed tilslutningsprocessen på trange steder.4 x 2 x AWG27/7 tværsnitLængdeaftryk på bøsningFås i 8 farver (MK6001.30G)
299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RJ45 patchkabel S/FTP Cat.6A LSZH - 30 m, grå
-5%369 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RJ45 patchkabel S/FTP Cat.6A LSZH - 30 m, grå billede

Produktinformation

Stabilt netværkskabel til hurtige forbindelserDette RJ45 patchkabel er et S/FTP Cat.6A-kabel på 30,00 m i grå. Det er velegnet til kablet internet i hjemmet eller på kontoret, hvor du ønsker en pålidelig forbindelse mellem router, switch, computer, tv-boks m.m. Den lange længde giver fleksibel placering af udstyr uden at gå på kompromis med signalet.Hvorfor vælge et Cat.6A netværkskabel?Cat.6A er udviklet til højhastighedsnetværk og professionelle installationer. S/FTP-skærmning hjælper med at reducere elektrisk støj fra omgivelserne. Kablet har LSZH-kappe (Low Smoke Zero Halogen), som er et materialevalg, mange foretrækker til indendørs installationer. Stik med støvhætter og trækaflastning gør det nemt at tilslutte og afmontere.Stiktype: RJ45 til RJ45Kategori: Cat.6ASkærmning: S/FTPLængde: 30,00 mFarve: GråKappe: LSZH...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759226381
Varenr.: 2150151
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RJ45 patchkabel S/FTP Cat.6A LSZH - 30 m, grå
-5%389 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Producent: EFB Elektronik RJ45 patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 30m, grå Det skærmede Cat.6A RJ45 patchkabel garanterer meget gode egenskaber til 10 Gigabit Ethernet-applikationer. Den støbte bøsning imponerer med sit slanke design og forenkler dermed tilslutningsprocessen på trange steder.4 x 2 x AWG27/7 tværsnitLængdeaftryk på bøsningFås i 8 farver (MK6001.30G) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Producent: EFB Elektronik RJ45 patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 30m, grå Det skærmede Cat.6A RJ45 patchkabel garanterer meget gode egenskaber til 10 Gigabit Ethernet-applikationer. Den støbte bøsning imponerer med sit slanke design og forenkler dermed tilslutningsprocessen på trange steder.4 x 2 x AWG27/7 tværsnitLængdeaftryk på bøsningFås i 8 farver (MK6001.30G) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK247 kr247 krKøb
2CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
3Boligcenter DK369 kr369 krKøb
4Vivas DK389 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Producent: EFB Elektronik RJ45 patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 30m, grå Det skærmede Cat.6A RJ45 patchkabel garanterer meget gode egenskaber til 10 Gigabit Ethernet-applikationer. Den støbte bøsning imponerer med sit slanke design og forenkler dermed tilslutningsprocessen på trange steder.4 x 2 x AWG27/7 tværsnitLængdeaftryk på bøsningFås i 8 farver (MK6001.30G)

PriceData har fulgt prisen på Producent: EFB Elektronik RJ45 patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 30m, grå Det skærmede Cat.6A RJ45 patchkabel garanterer meget gode egenskaber til 10 Gigabit Ethernet-applikationer. Den støbte bøsning imponerer med sit slanke design og forenkler dermed tilslutningsprocessen på trange steder.4 x 2 x AWG27/7 tværsnitLængdeaftryk på bøsningFås i 8 farver (MK6001.30G) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 245 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 262 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Producent: EFB Elektronik RJ45 patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 30m, grå Det skærmede Cat.6A RJ45 patchkabel garanterer meget gode egenskaber til 10 Gigabit Ethernet-applikationer. Den støbte bøsning imponerer med sit slanke design og forenkler dermed tilslutningsprocessen på trange steder.4 x 2 x AWG27/7 tværsnitLængdeaftryk på bøsningFås i 8 farver (MK6001.30G). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Producent: EFB Elektronik RJ45 patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 30m, grå Det skærmede Cat.6A RJ45 patchkabel garanterer meget gode egenskaber til 10 Gigabit Ethernet-applikationer. Den støbte bøsning imponerer med sit slanke design og forenkler dermed tilslutningsprocessen på trange steder.4 x 2 x AWG27/7 tværsnitLængdeaftryk på bøsningFås i 8 farver (MK6001.30G) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026247 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026248 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026247 kr1 kr (0%)
22. maj 2026248 kr14 kr (5%)
6. maj 2026262 kr14 kr (6%)
3. maj 2026248 kr14 kr (5%)
2. maj 2026262 kr2 kr (1%)
1. maj 2026260 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026262 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026260 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret