Gå til hovedindhold

Oral B Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St

Pris fra 239 krtil 386 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St
239 kr
Til butik
Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St billede

Produktinformation

Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder - 4 Stk. Opdag den ultimative tandplejeoplevelse med Procter & Gamble Io Gentle Care Black tandbørstehoveder. Designet til at give en skånsom, men effektiv rengøring, disse tandbørstehoveder er perfe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 8700216196130
Varenr.: 115877
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Refill Gentle Care black 4 pack
307 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Oral B Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St
339 kr
Til butik
Oral B  Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St billede

Produktinformation

⭐ Skånsom rengøring til følsomme tænder · Ekstra-bløde børstehår · 4 stk. i sort – kun til Oral-B iO Giv tænder og tandkød en nænsom, men grundig pleje med disse bløde børstehoveder, skabt til daglig komfort. Den runde form omslutter hver enkelt tand, så plak løsnes effektivt, mens de fine, fleksible børstehår er ekstra skånsomme langs tandkødsranden. Den sorte finish matcher perfekt til sorte iO-håndtag og holder tandbørsten stilren på badeværelset. Fordele Ekstra-bløde, tætsiddende børstehår for skånsom rengøring af følsomme tænder og tandkød. Rundt hoved, der omslutter hver tand for præcis og jævn plakfjernelse. Skånsom langs tandkødsranden for at hjælpe med at beskytte følsomt tandkød. Nem montering med klik – designet specielt til iO-seriens magnetiske teknologi. Elegant sort design, der matcher mørke iO-håndtag. 4 stk. i pakken – praktisk til flere måneders brug. Sådan bruger du produktet Klik børstehovedet fast på dit iO-håndtag. Påfør tandpasta, og placer børstehovedet ved tandkødsranden. Børst med let tryk i ca. 2 minutter – lad børstehovedets form og håndtagets teknologi gøre arbejdet. Skyl børstehovedet efter brug, og lad det lufttørre oprejst. Udskift cirka hver 3. måned eller ved synlige slidte børstehår for optimal hygiejne og effekt. Kompatibilitet Passer til alle Oral-B iO-eltandbørster. Ikke kompatibel med andre Oral-B-serier. Pakken indeholder 4 stk. sorte iO Gentle Care tandbørstehoveder. Resultat En mere behagelig børsteoplevelse med effektiv fjernelse af plak – ideel til dig, der ønsker en nænsom rengøring uden at gå på kompromis med renhedsfølelsen.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Tandpleje & Mundpleje
Artikel nr.: 8700216196130
EAN: 8700216196130
Varenr.: 8700216196130
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Tandbørstehoveder – Gentle Care, Sort, 4-pak
-14%379 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Borsthuvud iO Gentle Care Black 4st
386 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop239 kr239 krKøb
2CS MEGASTORE DK307 kr346 krKøb
3Beautycos DK339 kr368 krKøb
4Estore DK379 kr379 krKøb
5Teknikproffset DK386 kr435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St

PriceData har fulgt prisen på Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St i 182 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 338 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026239 kr40 kr (20%)
15. maj 2026199 kr25 kr (14%)
7. maj 2026174 kr25 kr (13%)
6. maj 2026199 kr30 kr (18%)
29. apr. 2026169 kr30 kr (15%)
24. apr. 2026199 kr66 kr (25%)
23. apr. 2026265 kr66 kr (33%)
10. apr. 2026199 kr50 kr (20%)
9. apr. 2026249 kr71 kr (40%)
14. feb. 2026178 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret