Gå til hovedindhold

Oral B Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St

Pris fra 199 krtil 386 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Refill Gentle Care - sort 4 pieces
-34%199 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO Refill Gentle Care - sort 4 pieces billede

Produktinformation

Oral-B iO Refill Gentle Care 4 Pieces - Black er udviklet til dig, der ønsker en ekstra mild, men stadig effektiv rengøring af tænderne. De bløde, fint udformede børstehår giver en behagelig børsteoplevelse og hjælper med at beskytte tandkødet uden at gå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OralB
Kategori: Toothbrush Replacement Heads
EAN: 8700216196130
Varenr.: 125114
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St
239 kr
Til butik
Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St billede

Produktinformation

Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder - 4 Stk. Opdag den ultimative tandplejeoplevelse med Procter & Gamble Io Gentle Care Black tandbørstehoveder. Designet til at give en skånsom, men effektiv rengøring, disse tandbørstehoveder er perfe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 8700216196130
Varenr.: 115877
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Refill Gentle Care black 4 pack
307 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Oral B Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St
339 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Tandbørstehoveder – Gentle Care, Sort, 4-pak
-14%379 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Borsthuvud iO Gentle Care Black 4st
386 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk199 kr199 krKøb
2Ultrashop239 kr239 krKøb
3CS MEGASTORE DK307 kr346 krKøb
4Beautycos DK339 kr368 krKøb
5Estore DK379 kr379 krKøb
6Teknikproffset DK386 kr435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St

PriceData har fulgt prisen på Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St i 183 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 338 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Procter & Gamble Io Gentle Care Black Tandbørstehoveder 4 St de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026199 kr40 kr (17%)
30. maj 2026239 kr40 kr (20%)
15. maj 2026199 kr25 kr (14%)
7. maj 2026174 kr25 kr (13%)
6. maj 2026199 kr30 kr (18%)
29. apr. 2026169 kr30 kr (15%)
24. apr. 2026199 kr66 kr (25%)
23. apr. 2026265 kr66 kr (33%)
10. apr. 2026199 kr50 kr (20%)
9. apr. 2026249 kr71 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret