Gå til hovedindhold

ProActive t-shirt S/M - By JBS, sort, technical baselayer m/lange ærmer

JBSSanitetEAN: 5709405188508
Pris fra 187,5 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 81,5 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160,13 kr 21. mar.

Sammenlign priser på ProActive t-shirt S/M - By JBS, sort, technical baselayer m/lange ærmer og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mens-wear.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Proactive Funktions T-shirt M/ Lange Ærmer_Small/medium
-25%187,5 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Proactive Funktions T-shirt M/ Lange Ærmer_Small/medium billede

Produktinformation

Kvalitet: 70% polypropylen, 22% polyamid og 8% elastan. Farve: Sort. Leveringstid: 2-5 hverdage.

Produktspecifikationer

Mærke: Proactive
Kategori: Proactive undertøj
Farve: sort
Størrelse: S/M
EAN: 5709405188508
Varenr.: 106844
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ProActive t-shirt S/M - By JBS, sort, technical baselayer m/lange ærmer
188 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
ProActive By JBS Technical baselayer T-shirt Str.S/M med lange ærmer
192,5 kr
Til butik
ProActive By JBS Technical baselayer T-shirt Str.S/M med lange ærmer billede

Produktinformation

Technical baselayer .Polypropylene og polyamide med elastan er tætsiddende og uden generende sømme.Hurtigt tørrende og fugttransporterende.Technical baselayer kan bruges for sig selv, eller anvendes som et isolerende lag direkte på huden under vind- og va...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Langærmede undertrøjer
EAN: 5709405188508
Varenr.: 507999869
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
ProActive By JBS Technical baselayer T-shirt Str.S/M med lange ærmer
220 kr
Til butik
Gå til Timarco DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
JBS Proactive Shirt Long Sleeve 429-14 Sort S/M Herre
239 kr
Til butik
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
ProActive Technical baselayer trøje, Sort - 48-429-14-09
-10%269 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ProActive t-shirt S/M - By JBS, sort, technical baselayer m/lange ærmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ProActive t-shirt S/M - By JBS, sort, technical baselayer m/lange ærmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mens-wear.dk187,5 kr187,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
3vvsfittings.dk192,5 kr192,5 krKøb
4Elvvs.dk220 kr220 krKøb
5Timarco DK239 kr278 krKøb
6Modekompagniet269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ProActive t-shirt S/M - By JBS, sort, technical baselayer m/lange ærmer

PriceData har fulgt prisen på ProActive t-shirt S/M - By JBS, sort, technical baselayer m/lange ærmer i 180 dage. Laveste pris i perioden er 160,13 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 187,5 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for ProActive t-shirt S/M - By JBS, sort, technical baselayer m/lange ærmer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for ProActive t-shirt S/M - By JBS, sort, technical baselayer m/lange ærmer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026187,5 kr6,5 kr (4%)
22. maj 2026181 kr6,5 kr (3%)
21. maj 2026187,5 kr6,5 kr (4%)
19. maj 2026181 kr6,5 kr (3%)
17. maj 2026187,5 kr6,5 kr (4%)
14. maj 2026181 kr6,5 kr (3%)
13. maj 2026187,5 kr6,5 kr (4%)
12. maj 2026181 kr6,5 kr (3%)
9. maj 2026187,5 kr6,5 kr (4%)
7. maj 2026181 kr6,5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret