Gå til hovedindhold

Laufen PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul

LaufenSanitetEAN: 7612738285562
Pris fra 788 krtil 1.433 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 645 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 753,1 kr 10. maj

Sammenlign priser på PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 788 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro S håndvask, 55x46,5 cm, hvid
788 kr
Til butik
Laufen Pro S håndvask, 55x46,5 cm, hvid billede

Produktinformation

Flot Laufen Pro S håndvask i firkantet design Med sit firkantede design og tynde porcelænskanter er denne håndvask et oplagt valg til mindre badeværelser eller gæstetoiletter, hvor funktion og æstetik skal gå op i en højere enhed. Vasken er en del af Lauf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 55 x 46.5 x 17.5 cm
EAN: 7612738285562
Varenr.: 626943000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul
788,16 kr
Til butik
PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul billede

Produktinformation

En håndvask med rummelighed Designeren bag Pro Serien er den schweiziske mand, Peter Wirz. Han skaber badeværelsesserier i minimalistiske former med høj funktionalitet - han forsøger dermed via denne designserie at bevise at høj kvalitet ikke behøver være...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 7612738285562
Varenr.: 15841538736463
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro S håndvask, 55x46,5 cm, hvid
829 kr
Til butik
Laufen Pro S håndvask, 55x46,5 cm, hvid billede

Produktinformation

Firkantet håndvask til vægmonteringDesigneren Peter Wirz fra schweiziske Vetica er manden bag Laufens Pro S serie. Med udgangspunkt i minimalistiske former og høj funktionalitet, har han skabt en badeværelsesserie der har optimeret den keramiske fremstill...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 55 x 46.5 x 17.5 cm
EAN: 7612738285562
Varenr.: 626943000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro S håndvask, 55x46,5 cm, hvid
895 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul
1.433 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS788 kr788 krKøb
2EL-GROSSISTEN788,16 kr788,16 krKøb
3CompletVVS829 kr829 krKøb
4BilligVVS DK895 kr895 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.433 kr1.632 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul

PriceData har fulgt prisen på PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul i 181 dage. Laveste pris i perioden er 692 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 848 kr.

Den nuværende pris på 788 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for PRO-s håndvask 55 x 46,5 cm med 1 hanehul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026788 kr
17. maj 2026788,16 kr35,06 kr (5%)
10. maj 2026753,1 kr135,9 kr (15%)
3. apr. 2026889 kr89 kr (11%)
18. mar. 2026800 kr89 kr (10%)
17. mar. 2026889 kr89 kr (11%)
3. mar. 2026800 kr77 kr (9%)
2. mar. 2026877 kr12 kr (1%)
1. mar. 2026889 kr12 kr (1%)
26. feb. 2026877 kr27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret