Gå til hovedindhold

Princess 332880, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, 0,5 min., Hvid, 2,5 bar, 25 g/min

PrincessTekstilerEAN: 8712836988774
Pris fra 239 krtil 379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Princess 332880, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, 0,5 min., Hvid, 2,5 bar, 25 g/min og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Princess 332880 Håndholdt Steamer 1800W Hvid
239 kr
Til butik
Princess 332880 Håndholdt Steamer 1800W Hvid billede

Produktinformation

Princess 332880 Håndholdt Steamer 1800W - Hvid Oplev det perfekte redskab til at holde dit tøj glat og friskt med Princess 332880 Håndholdt Steamer. Denne kraftfulde dampgenerator på 1800W gør det muligt at fjerne folder og genskabe tekstilernes naturlige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Princess
Kategori: Rengøring
EAN: 8712836988774
Varenr.: 114705
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Princess Garment Steamer 332880 Firm Handheld 1800W
301 kr
Til butik
Princess Garment Steamer 332880 Firm Handheld 1800W billede

Produktinformation

Denna handhållna klädsteamer från Princess, utrustad med en stor vattenbehållare på 100 ml, är optimal för att fräscha upp tyg och ta bort skrynklor, damm och bakterier, Den lättanvända handhållna klädsteamern är redo på bara 30 sekunder och gör att dina kläder, möbler och andra tygföremål blir uppfräschade och ser som nya ut. Med dess ergonomiska handtag känns den skön att hålla i. Klädsteamern har olika alternativ att välja mellan för optimal ångnivå för att fräscha upp dina kläder. Den stängs automatiskt av efter 8 minuter. Specifikationer: - 1800 Watt, - Aluminium Sula, - 30g/min Kontinuerlig ångmängd, - 30 sec Uppvärmningstid, - Låsbar ångknapp, - Överhettningsskydd, - Borsttillsats medföljer, - Perfekt för ångbehandling, - Låg vikt, - Dödar 99 % av bakterier och dammkvalster, - Avtagbar vattenbehållare, - 260ml Volym, - 1,8m Lång strömkabel, - Tryck 2,5bar.

Produktspecifikationer

Mærke: Princess
Kategori: Steamers
EAN: 8712836988774
Varenr.: C84270
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Princess 332880, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, 0,5 min., Hvid, 2,5 bar, 25 g/min
329 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Garment Steamer 332880 Fast håndholdt 1800W
-12%379 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Princess 332880, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, 0,5 min., Hvid, 2,5 bar, 25 g/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Princess 332880, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, 0,5 min., Hvid, 2,5 bar, 25 g/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop239 kr239 krKøb
2Teknikproffset DK301 kr360 krKøb
3CS MEGASTORE DK329 kr368 krKøb
4Estore DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Princess 332880, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, 0,5 min., Hvid, 2,5 bar, 25 g/min

PriceData har fulgt prisen på Princess 332880, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, 0,5 min., Hvid, 2,5 bar, 25 g/min i 182 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 301 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Princess 332880, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, 0,5 min., Hvid, 2,5 bar, 25 g/min. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Princess 332880, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, 0,5 min., Hvid, 2,5 bar, 25 g/min de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026239 kr62 kr (21%)
24. maj 2026301 kr62 kr (26%)
20. maj 2026239 kr62 kr (21%)
18. maj 2026301 kr62 kr (26%)
16. maj 2026239 kr62 kr (21%)
15. maj 2026301 kr62 kr (26%)
6. maj 2026239 kr67 kr (39%)
7. apr. 2026172 kr3 kr (2%)
31. mar. 2026175 kr4 kr (2%)
24. mar. 2026179 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret