Gå til hovedindhold

+GF+ Primofit T-stk. 1 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening

+GF+SanitetEAN: 7611205763305
Pris fra 339 krtil 817,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 478,5 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 338 kr 6. maj

Sammenlign priser på Primofit T-stk. 1 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressionstee 1´´ med muffe i gren. til stålrør
339 kr
Til butik
GF Primofit kompressionstee 1´´ med muffe i gren. til stålrør billede

Produktinformation

Til stålrørTee med muffe i gren, galvaniseretLige, til stålrør ISO 65 - DIN 2440 x Rp/ISO 7

Produktspecifikationer

Kategori: Fittings - Primofit
EAN: 7611205763305
Varenr.: 35059
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1" Primofit tee stål, rørgevind, stål
343,43 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primofit T-stk. 1 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening
348 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Tee Primofit 1"xRp1" G
348 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions tee med gevind 1"
439 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions tee med gevind 1"
439 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions tee med gevind 1"
495 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GF Primofit kompressionstee 1'' med muffe i gren. til stålrør
817,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primofit T-stk. 1 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primofit T-stk. 1 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk339 kr339 krKøb
2EL-GROSSISTEN343,43 kr343,43 krKøb
3CS MEGASTORE DK348 kr387 krKøb
4Proshop DK348 kr387 krKøb
5CompletVVS439 kr439 krKøb
6LavprisVVS439 kr439 krKøb
7BilligVVS DK495 kr495 krKøb
8vvsfittings.dk817,5 kr817,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Primofit T-stk. 1 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening

PriceData har fulgt prisen på Primofit T-stk. 1 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening i 104 dage. Laveste pris i perioden er 334 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Primofit T-stk. 1 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Primofit T-stk. 1 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026339 kr1 kr (0%)
29. maj 2026340 kr1 kr (0%)
25. maj 2026339 kr4,43 kr (1%)
24. maj 2026343,43 kr4,43 kr (1%)
22. maj 2026339 kr1 kr (0%)
21. maj 2026340 kr1 kr (0%)
15. maj 2026339 kr1 kr (0%)
14. maj 2026340 kr1 kr (0%)
12. maj 2026339 kr1 kr (0%)
6. maj 2026338 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret