Gå til hovedindhold

Megatherm Primeo afløbsrør 32 x 130 x 250 mm, forkromet vinkel

MegathermSanitetEAN: 5705837108152
Pris fra 92 krtil 115 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83,75 kr 23. maj

Sammenlign priser på Primeo afløbsrør 32 x 130 x 250 mm, forkromet vinkel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primeo afløbsrør - 32x130x250mm forkromet vinkel
92 kr
Til butik
Primeo afløbsrør - 32x130x250mm forkromet vinkel billede

Produktspecifikationer

Mærke: ARIMEX
Kategori: Tilbehør til håndvask
Farve: 1
Artikel nr.: 750221010
EAN: 5705837108152
Varenr.: 3515047
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Primeo afløbsrør 32 x 130 x 250 mm, forkromet vinkel
98 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Megatherm Afløbsrør 90° 32 x 130 x 250 mm forkromet
115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo afløbsrør 32 x 130 x 250 mm, forkromet vinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo afløbsrør 32 x 130 x 250 mm, forkromet vinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
2Elvvs.dk98 kr98 krKøb
3Proshop DK115 kr154 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Primeo afløbsrør 32 x 130 x 250 mm, forkromet vinkel

PriceData har fulgt prisen på Primeo afløbsrør 32 x 130 x 250 mm, forkromet vinkel i 176 dage. Laveste pris i perioden er 78,75 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Primeo afløbsrør 32 x 130 x 250 mm, forkromet vinkel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Primeo afløbsrør 32 x 130 x 250 mm, forkromet vinkel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202692 kr8,25 kr (10%)
23. maj 202683,75 kr8,25 kr (9%)
22. maj 202692 kr8,25 kr (10%)
24. apr. 202683,75 kr15,25 kr (15%)
23. apr. 202699 kr15,25 kr (18%)
28. mar. 202683,75 kr7,25 kr (8%)
27. mar. 202691 kr7,25 kr (9%)
22. mar. 202683,75 kr7,25 kr (8%)
21. mar. 202691 kr7,25 kr (9%)
10. mar. 202683,75 kr7,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret