Gå til hovedindhold

Solar Plus Pressetang for kabelsko Fra 0,5mm² til 6,0mm²

Solar PlusEludstyrEAN: 5705151023254
Pris fra 405,48 krtil 443,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38,27 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 392,88 kr 7. maj

Sammenlign priser på Pressetang for kabelsko Fra 0,5mm² til 6,0mm² og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 405.48 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRESSETANG ISO KABELSKO 0,5-6,0
405,48 kr
Til butik
PRESSETANG ISO KABELSKO 0,5-6,0 billede

Produktinformation

Pressetang til kabelsko 0,5-6,0mm². Med spærrefunktion

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
Kategori: Kabler
EAN: 5705151023254
Varenr.: 15842406629711
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressetang for kabelsko Fra 0,5mm² til 6,0mm²
414 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pressetang Iso Kabelsko 0,5-6,0
426,22 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pressetang iso kabelsko 0,5-6,0
443,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressetang for kabelsko Fra 0,5mm² til 6,0mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressetang for kabelsko Fra 0,5mm² til 6,0mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN405,48 kr405,48 krKøb
2CS MEGASTORE DK414 kr453 krKøb
3Billigelogvvs.dk426,22 kr426,22 krKøb
4MaintainIt443,75 kr443,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pressetang for kabelsko Fra 0,5mm² til 6,0mm²

PriceData har fulgt prisen på Pressetang for kabelsko Fra 0,5mm² til 6,0mm² i 180 dage. Laveste pris i perioden er 373 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.675 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 405,48 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Pressetang for kabelsko Fra 0,5mm² til 6,0mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Pressetang for kabelsko Fra 0,5mm² til 6,0mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026405,48 kr4,48 kr (1%)
9. maj 2026401 kr8,12 kr (2%)
7. maj 2026392,88 kr8,12 kr (2%)
6. maj 2026401 kr8,12 kr (2%)
21. mar. 2026392,88 kr9,12 kr (2%)
20. mar. 2026402 kr9,12 kr (2%)
17. mar. 2026392,88 kr9,12 kr (2%)
16. mar. 2026402 kr9,12 kr (2%)
4. mar. 2026392,88 kr9,12 kr (2%)
3. mar. 2026402 kr9,12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret