Gå til hovedindhold

Elpress Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent

ElpressEludstyrEAN: 7393487085206
Pris fra 1.829 krtil 2.063,54 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 234,54 kr (11% besparelse)

Sammenlign priser på Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1829 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent
1.829 kr
Til butik
Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent billede

Produktspecifikationer

Mærke: ELPRESS
Kategori: Kabelsko & Muffer
Farve: 1
Artikel nr.: 5114-509400
EAN: 7393487085206
Varenr.: 6747681
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elpress Pressetang peb0110t18 for terminalrør 0,14-10mm2
1.829 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TANG PEB0110T18 TERMINALRØR 0,14-10MM²
2.063,54 kr
Til butik
TANG PEB0110T18 TERMINALRØR 0,14-10MM² billede

Produktinformation

Testet og certificeret mekanisk, selvjusterende håndtang til terminalrør 0,14-10mm² Selvjusterende frontbetjent presseværktøj til terminalrør med en længde på op til 18 mm Trapezgeometri i presningen med tandet underside giver optimale udtræksværdier Komp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELPRESS
EAN: 7393487085206
Varenr.: 15841893450063

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.829 kr1.829 krKøb
2Proshop DK1.829 kr1.829 krKøb
3EL-GROSSISTEN2.063,54 kr2.063,54 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent

PriceData har fulgt prisen på Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent i 133 dage. Laveste pris i perioden er 1.829 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 2.012 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.875 kr.

Den nuværende pris på 1.829 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Pressetang PEB0110T18, 0,14-10 mm², selvjusterende frontbetjent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. feb. 20261.829 kr1 kr (0%)
1. feb. 20261.830 kr182 kr (9%)
31. jan. 20262.012 kr182 kr (10%)
21. jan. 20261.830 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret