Gå til hovedindhold

PRESSALIT Sign Art 474 hvid toiletsæde med kombi beslag til top- og bundmontering, Quick-Release og Soft Close.

PressalitSanitetEAN: 5708590287874
Pris fra 1.495 krtil 2.110 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 615 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PRESSALIT Sign Art 474 hvid toiletsæde med kombi beslag til top- og bundmontering, Quick-Release og Soft Close. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1495 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pressalit Sign Art toiletsde, softclose, quick release, hvid
1.495 kr
Til butik
Pressalit Sign Art toiletsde, softclose, quick release, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Toiletsder
EAN: 5708590287874
Varenr.: 615084000
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pressalit Sign Art Toiletsæde Hvid, Soft Close, Aftagelig, Quick Release, Passer til Ifö Sign Art
1.529 kr
Til butik
Pressalit Sign Art Toiletsæde Hvid, Soft Close, Aftagelig, Quick Release, Passer til Ifö Sign Art billede

Produktinformation

Pressalit Sign Art toiletsæde, hvid, med soft close og Quick Release.Passer til Ifö Sign Art toilet og hængeskål designet af Knud Holscher.Der ydes 10 års produktgaranti på sædet.Vidste du, at Pressalit producerer dansk? Når du vælger et toiletsæde fra Pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 5708590287874
Varenr.: 615084000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pressalit Sign Art toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.619 kr
Til butik
Pressalit Sign Art toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Pressalit Sign Art - Et stilrent toiletsæde i flot design med rene linjer og luksuriøse detaljer, såsom Soft close og Quick-release. Soft Close: En funktion der giver en langsom, forsigtig lukning af sæde samt låg.Quick-release/Lift-off:Samme funktion der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilettet
Farve: white
EAN: 5708590287874
Varenr.: 615084000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.619 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sign Art toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.619 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pressalit Sign Art
1.704,39 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pressalit Sign Art toiletsæde, hvid, softclose & quick-release, BY1 kombi beslag, til top- & bundmontering
2.110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PRESSALIT Sign Art 474 hvid toiletsæde med kombi beslag til top- og bundmontering, Quick-Release og Soft Close. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PRESSALIT Sign Art 474 hvid toiletsæde med kombi beslag til top- og bundmontering, Quick-Release og Soft Close. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.495 kr1.495 krKøb
2CompletVVS1.529 kr1.529 krKøb
3BilligVVS DK1.619 kr1.619 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.619 kr1.619 krKøb
5LavprisVVS1.619 kr1.619 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.704,39 kr1.704,39 krKøb
7vvsfittings.dk2.110 kr2.110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PRESSALIT Sign Art 474 hvid toiletsæde med kombi beslag til top- og bundmontering, Quick-Release og Soft Close.

PriceData har fulgt prisen på PRESSALIT Sign Art 474 hvid toiletsæde med kombi beslag til top- og bundmontering, Quick-Release og Soft Close. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.206 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.479 kr.

Den nuværende pris på 1.495 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for PRESSALIT Sign Art 474 hvid toiletsæde med kombi beslag til top- og bundmontering, Quick-Release og Soft Close.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for PRESSALIT Sign Art 474 hvid toiletsæde med kombi beslag til top- og bundmontering, Quick-Release og Soft Close. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.495 kr124 kr (8%)
26. maj 20261.619 kr124 kr (8%)
23. maj 20261.495 kr34 kr (2%)
22. maj 20261.529 kr34 kr (2%)
8. maj 20261.495 kr34 kr (2%)
1. apr. 20261.529 kr54 kr (3%)
31. mar. 20261.583 kr54 kr (4%)
28. mar. 20261.529 kr20 kr (1%)
25. mar. 20261.549 kr20 kr (1%)
15. mar. 20261.529 kr38 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret