Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid

EL-GrossistenSanitetEAN: 5708590387901
Pris fra 507 krtil 573,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 66,75 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 478 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 507 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Spira 956 toiletsæde soft close/Champagneprop hvid
507 kr
Til butik
Pressalit Spira 956 toiletsæde soft close/Champagneprop hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: PRESSALIT
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: 956000-DM5999
EAN: 5708590387901
Varenr.: 10534074
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pressalit 956 hvid med SC, champagneprop for hurtig montage
559,41 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid
573,75 kr
Til butik
Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid billede

Produktinformation

Pressalit 956 hvid med soft close og champagneprop for nem og hurtig montage Udviklet til Ifø Spira. Beslaget fungerer som en prop, og du skal helt enkelt blot sætte beslaget fast i sædet og skubbe det ned i skålen.Så er du nemt og hurtigt videre, og du s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletsæder
EAN: 5708590387901
Varenr.: 615070000

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK507 kr546 krKøb
2EL-GROSSISTEN559,41 kr559,41 krKøb
3vvsfittings.dk573,75 kr573,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 473 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 515 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 491 kr.

Den nuværende pris på 507 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Pressalit 956 toiletsæde med softclose. Champagneprop for hurtig montage. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026507 kr2 kr (0%)
12. maj 2026509 kr1 kr (0%)
9. maj 2026510 kr1 kr (0%)
8. maj 2026511 kr1 kr (0%)
7. maj 2026512 kr1 kr (0%)
5. maj 2026513 kr2 kr (0%)
4. maj 2026515 kr1 kr (0%)
3. maj 2026514 kr20 kr (4%)
30. apr. 2026494 kr2 kr (0%)
26. apr. 2026496 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret