Gå til hovedindhold

PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek

KaczmarekSanitetEAN: 5900308206621
Pris fra 33 krtil 46,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 13,75 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31 kr 2. mar.

Sammenlign priser på PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek
33 kr
Til butik
PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek billede

Produktspecifikationer

Kategori: PVC rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 0710232330
EAN: 5900308206621
Varenr.: 8144761
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kloak bøjning 160 mm, PP, 15°
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kaczmarek 160 mm 15 gr. PP-kloakbøjning
42,63 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kloak bøjning 160 mm, PP, 15°
43 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kloak bøjning 160 mm, PP, 15°
45 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
160 mm 15 gr. PP-kloakbjning
46,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK33 kr72 krKøb
2LavprisVVS39 kr39 krKøb
3EL-GROSSISTEN42,63 kr42,63 krKøb
4CompletVVS43 kr43 krKøb
5BilligVVS DK45 kr45 krKøb
6WATTOO.DK46,75 kr46,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek

PriceData har fulgt prisen på PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek i 169 dage. Laveste pris i perioden er 30,98 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 38,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for PP-bøjning 15 gr. 160mm - EN1852-1 Kaczmarek de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202633 kr5 kr (13%)
18. maj 202638 kr
15. maj 202638,75 kr
9. maj 202638 kr2,6 kr (7%)
7. maj 202635,4 kr2,1 kr (6%)
6. maj 202637,5 kr2,1 kr (6%)
23. apr. 202635,4 kr1,6 kr (4%)
22. apr. 202637 kr1,6 kr (5%)
19. apr. 202635,4 kr1,6 kr (4%)
18. apr. 202637 kr1,6 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret