Gå til hovedindhold

Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C

PoyntingAntennerEAN: 6009710920763
Pris fra 650 krtil 1.269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 619 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 650 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Poynting Antennas XPOL-1-5G Antenne 24.7cm Hvid
650 kr
Til butik
Poynting Antennas XPOL-1-5G Antenne 24.7cm Hvid billede

Produktinformation

Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A-XPOL-0001-V2-21
EAN: 6009710920763
Varenr.: 996111156
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C
717 kr
Til butik
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Poynting A-XPOL-0001-V2-21 X-Polarised Omni-Directional 2X2 LTE MIMO Antenna
737 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Poynting XPOL-1 4G/5G-rundstråleantenne
745 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Poynting A-xpol Version 2 5g Lte 2x2 Mimo Antenna
869 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Poynting XPOL-1-5G network antenna
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK650 kr650 krKøb
2CS MEGASTORE DK717 kr756 krKøb
3Proshop.dk737 kr737 krKøb
4Komplett DK745 kr745 krKøb
5Dustin DK869 kr955,25 krKøb
6Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C

PriceData har fulgt prisen på Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C i 153 dage. Laveste pris i perioden er 650 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 931 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 726 kr.

Den nuværende pris på 650 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Poynting Antennas XPOL-1-5G - Antenne - mobil - 3 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - strålende hvid, pantone P 179-1 C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026650 kr22 kr (3%)
23. maj 2026672 kr20 kr (3%)
22. maj 2026652 kr23 kr (3%)
20. maj 2026675 kr70 kr (9%)
6. maj 2026745 kr8 kr (1%)
2. maj 2026737 kr63 kr (9%)
30. apr. 2026674 kr4 kr (1%)
26. apr. 2026670 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026672 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026673 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret