Gå til hovedindhold

BlueWalker PowerWalker VI 800 SW - UPS - AC 220/230/240 V - 480 Watt - 800 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 2 - sort

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074976304
Pris fra 719,2 krtil 936 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 216,8 kr (23% besparelse)

Sammenlign priser på PowerWalker VI 800 SW - UPS - AC 220/230/240 V - 480 Watt - 800 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 2 - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719.2 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BlueWalker PW UPS VI 800 SW Schuko
719,2 kr
Til butik
BlueWalker PW UPS VI 800 SW Schuko billede

Produktinformation

BlueWalker PW UPS VI 800 SW Schuko - Line Interactive, 800VA 480W, Pure Sine Wave, 2x Schuko, USB, LCD Display - UPS / strømbeskyttelse UPS og UPS-batteri

Produktspecifikationer

Kategori: strømbeskyttelse
Artikel nr.: 10120080
EAN: 4260074976304
Varenr.: 893768
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10120080 - PowerWalker VI SW - 800VA/480W - Line Interactive UPS
880 kr
Til butik
BlueWalker 10120080 - PowerWalker VI SW - 800VA/480W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VI SW 800VA/480W UPS med Schuko CEE 7/7 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 800VA Udgangseffekt (W): 480W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 2 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7Highlights AVR Dataline Surge Protection USB connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10120080
EAN: 4260074976304
Varenr.: 2539623
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerWalker VI 800 SW - UPS - AC 220/230/240 V - 480 Watt - 800 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 2 - sort
918 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vi 800 Sw Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er)
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VI 800 SW - UPS - AC 220/230/240 V - 480 Watt - 800 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VI 800 SW - UPS - AC 220/230/240 V - 480 Watt - 800 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK719,2 kr719,2 krKøb
2Proshop DK880 kr919 krKøb
3CS MEGASTORE DK918 kr957 krKøb
4Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerWalker VI 800 SW - UPS - AC 220/230/240 V - 480 Watt - 800 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 2 - sort

PriceData har fulgt prisen på PowerWalker VI 800 SW - UPS - AC 220/230/240 V - 480 Watt - 800 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 2 - sort i 153 dage. Laveste pris i perioden er 719,2 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 955 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 812 kr.

Den nuværende pris på 719,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for PowerWalker VI 800 SW - UPS - AC 220/230/240 V - 480 Watt - 800 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 2 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for PowerWalker VI 800 SW - UPS - AC 220/230/240 V - 480 Watt - 800 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 2 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. feb. 2026719,2 kr179,8 kr (20%)
18. feb. 2026899 kr179,8 kr (25%)
6. feb. 2026719,2 kr179,8 kr (20%)
5. feb. 2026899 kr179,8 kr (25%)
24. jan. 2026719,2 kr235,8 kr (25%)
22. jan. 2026955 kr235,8 kr (33%)
19. jan. 2026719,2 kr235,8 kr (25%)
17. jan. 2026955 kr235,8 kr (33%)
8. jan. 2026719,2 kr139,8 kr (16%)
7. jan. 2026859 kr139,8 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret