Gå til hovedindhold

BlueWalker Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er)

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074980684
Pris fra 482 krtil 729 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 480 kr 8. maj

Sammenlign priser på Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 482 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker Basic VI 800 STL UPS 480Watt 800VA
482 kr
Til butik
PowerWalker Basic VI 800 STL UPS 480Watt 800VA billede

Produktinformation

PowerWalker Basic VI 800 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 480 watt - 800 VA - 7.2 At - USB - output-stikforbindelser: 2

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10121073
EAN: 4260074980684
Varenr.: 993255839
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10121073 - PowerWalker Basic VI STL - 800VA/480W - Line Interactive UPS
530 kr
Til butik
BlueWalker 10121073 - PowerWalker Basic VI STL - 800VA/480W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker Basic VI STL 800VA/480W UPS med Schuko CEE 7/7 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 800VA Udgangseffekt (W): 480W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 2 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7Highlights AVR LCD Display...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10121073
EAN: 4260074980684
Varenr.: 2771042
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er)
-0%561 kr
Før 561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

AVR holder spændingen stabil og beskytter kritisk IT-udstyr Sinusformet bølge og 4 ms responstid reducerer risiko ved strømafbrydelser 96,7 % effektivitet reducerer energitab samtidig med levering af 480 W output LCD- og LED-indikatorer giver klar status, to Type F-stik og USB Ca. 5 min ved halv belastning, 0,5 min ved fuld belastning muliggør sikker nedlukning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: 10121073
EAN: 4260074980684
Varenr.: 5011349795
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker Basic VI 800 STL
729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK482 kr482 krKøb
2Proshop DK530 kr569 krKøb
3Dustin DK561 kr647,25 krKøb
4Ultrashop729 kr729 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 480 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 625 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 534 kr.

Den nuværende pris på 482 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Powerwalker Vi 800 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,8 Kva 480 W 2 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026482 kr2 kr (0%)
8. maj 2026480 kr2 kr (0%)
6. maj 2026482 kr72 kr (13%)
17. apr. 2026554 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026555 kr75 kr (16%)
25. mar. 2026480 kr2 kr (0%)
3. mar. 2026482 kr2 kr (0%)
8. feb. 2026480 kr75 kr (14%)
23. jan. 2026555 kr1 kr (0%)
19. jan. 2026554 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret