Gå til hovedindhold

BlueWalker PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982756
Pris fra 1.978,48 krtil 2.143 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 164,52 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.975 kr 15. apr.

Sammenlign priser på PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1978.48 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4
1.978,48 kr
Til butik
PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4 billede

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Farve: 1
Artikel nr.: VI 1000 GXB FR
EAN: 4260074982756
Varenr.: 7703739
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VI 1000 GXB FR UPS 600Watt 1000VA
2.143 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.978,48 kr1.978,48 krKøb
2CompuMail DK2.143 kr2.143 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4

PriceData har fulgt prisen på PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4 i 130 dage. Laveste pris i perioden er 1.972,5 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 1.980 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.976 kr.

Den nuværende pris på 1.978,48 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for PowerWalker VI 1000 GXB FR - UPS - AC 162 - 290 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 20261.978,48 kr3,48 kr (0%)
15. apr. 20261.975 kr5 kr (0%)
2. mar. 20261.980 kr7,5 kr (0%)
25. jan. 20261.972,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret