Gå til hovedindhold

BlueWalker PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 Watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074980677
Pris fra 417 krtil 629 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 415 kr 23. maj

Sammenlign priser på PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 Watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 417 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker Basic VI 600 STL UPS 360Watt 600VA
417 kr
Til butik
PowerWalker Basic VI 600 STL UPS 360Watt 600VA billede

Produktinformation

PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10121072
EAN: 4260074980677
Varenr.: 993255838
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 Watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2
459 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10121072 - PowerWalker Basic VI STL - 600VA/360W - Line Interactive UPS
459 kr
Til butik
BlueWalker 10121072 - PowerWalker Basic VI STL - 600VA/360W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker Basic VI STL 600VA/360W UPS med Schuko CEE 7/7 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 600VA Udgangseffekt (W): 360W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 2 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7Highlights AVR LCD Display...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10121072
EAN: 4260074980677
Varenr.: 2771040
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vi 600 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,6 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er)
505 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker Basic VI 600 STL 600VA/360W
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 Watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 Watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK417 kr417 krKøb
2CS MEGASTORE DK459 kr498 krKøb
3Proshop DK459 kr498 krKøb
4Dustin DK505 kr591,25 krKøb
5Ultrashop629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 Watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2

PriceData har fulgt prisen på PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 Watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 415 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 467 kr.

Den nuværende pris på 417 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 Watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for PowerWalker Basic VI 600 STL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 Watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026417 kr2 kr (0%)
23. maj 2026415 kr57 kr (12%)
20. maj 2026472 kr45 kr (11%)
9. maj 2026427 kr72 kr (14%)
8. maj 2026499 kr2 kr (0%)
7. maj 2026501 kr39 kr (8%)
19. apr. 2026462 kr43 kr (10%)
18. apr. 2026419 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026418 kr81 kr (16%)
9. apr. 2026499 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret