Gå til hovedindhold

BlueWalker Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er)

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074980615
Pris fra 362 krtil 599 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 319 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 362 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker Basic VI 650 SB UPS 360Watt 650VA
362 kr
Til butik
PowerWalker Basic VI 650 SB UPS 360Watt 650VA billede

Produktinformation

PowerWalker Basic VI 650 SB - UPS - AC 162 - 290 V - 360 watt - 650 VA - 5 At - USB - output-stikforbindelser: 2

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10121066
EAN: 4260074980615
Varenr.: 993255835
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10121066 - PowerWalker Basic VI SB - 650VA/360W - Line Interactive UPS
425 kr
Til butik
BlueWalker 10121066 - PowerWalker Basic VI SB - 650VA/360W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker Basic VI SB 650VA/360W UPS med Schuko CEE 7/7 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 650VA Udgangseffekt (W): 360W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 2 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7Highlights AVR USB connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10121066
EAN: 4260074980615
Varenr.: 2771037
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er)
449 kr
Til butik
Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

Line-interaktivt design håndterer spændingsdyk og overspændinger, beskytter udstyr 0,65 kVA, 360 W udgang giver flere minutters driftstid til sikker nedlukning Integreret LCD og USB-port gør statusovervågning og kontrol enkel PowerMaster-software og overbelastningsbeskyttelse hjælper med at håndtere driftsrisici Kompakt sort tårn, to Type F-stikkontakter passer til små kontoropsætninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: 10121066
EAN: 4260074980615
Varenr.: 5011349791
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker Basic VI 650 SB UPS 360Watt 650VA
459 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PowerWalker Basic VI 650 SB - UPS nødstrøm til pc og netværk
579 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PowerWalker Basic VI 650 SB - UPS nødstrøm til pc og netværk
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK362 kr362 krKøb
2Proshop DK425 kr464 krKøb
3Dustin DK449 kr535,25 krKøb
4Ultrashop459 kr459 krKøb
5Boligcenter DK579 kr579 krKøb
6Vivas DK599 kr678 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 392 kr.

Den nuværende pris på 362 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Powerwalker Basic Vi 650 Sb Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026362 kr48 kr (12%)
27. maj 2026410 kr2 kr (0%)
24. maj 2026412 kr5 kr (1%)
12. maj 2026417 kr9 kr (2%)
10. maj 2026408 kr3 kr (1%)
9. maj 2026405 kr1 kr (0%)
8. maj 2026404 kr3 kr (1%)
6. maj 2026401 kr4 kr (1%)
3. maj 2026405 kr3 kr (1%)
2. maj 2026408 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret