Gå til hovedindhold

BlueWalker PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074973563
Pris fra 305 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 301 kr 27. maj

Sammenlign priser på PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 305 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort
305 kr
Til butik
PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Farve: 4
Artikel nr.: POW-10120301
EAN: 4260074973563
Varenr.: 815189
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker AVR 1000 Automatisk strømregulator Ekstern Sort
306 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10120301 - PowerWalker AVR - 1000VA/600W - Line Interactive UPS
382 kr
Til butik
BlueWalker 10120301 - PowerWalker AVR - 1000VA/600W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker AVR 1000VA/600W UPS med Schuko CEE 7/7 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1000VA Udgangseffekt (W): 600W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 3 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7Highlights AVR Dataline Surge Protection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10120301
EAN: 4260074973563
Varenr.: 2477180
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker AVR 1000 Voltage Regulator
429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK305 kr344 krKøb
2CompuMail DK306 kr306 krKøb
3Proshop DK382 kr421 krKøb
4Ultrashop429 kr429 krKøb
5Boligcenter DK429 kr429 krKøb
6Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort

PriceData har fulgt prisen på PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 301 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 528 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 305 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 Watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026305 kr5 kr (2%)
30. maj 2026310 kr9 kr (3%)
27. maj 2026301 kr4 kr (1%)
25. maj 2026305 kr4 kr (1%)
24. maj 2026309 kr70 kr (18%)
23. maj 2026379 kr50 kr (12%)
22. maj 2026429 kr50 kr (13%)
16. maj 2026379 kr50 kr (12%)
15. maj 2026429 kr50 kr (13%)
14. maj 2026379 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret