Gå til hovedindhold

Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort)

TrustStrømforsyninger og opladereEAN: 8713439252408
Pris fra 574 krtil 783 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 524 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 574 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Laro 100W Powerbank - Sort - 20000 mAh
574 kr
Til butik
Trust Laro 100W Powerbank - Sort - 20000 mAh billede

Produktinformation

Powerbank, 20000 mAh, 100 Watt, 5 A, Power Delivery 3.0 + PPS, Quick Charge 3.0, 3 output-stikforbindelser (4 pin USB Type A (QC 3.0), 2 x 24 pin USB-C (PD)), på kabel: USB-C, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 25240
EAN: 8713439252408
Varenr.: 3331775
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST LARO 100W LAPTOP POWERBANK - GEEKD.dk
648 kr
Til butik
TRUST LARO 100W LAPTOP POWERBANK - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Trust Laro USB-C oplader 100 W - sort Trust Laro er en kraftfuld USB-oplader med en samlet udgangseffekt på op til 100 W, ideel til opladning af laptop, tablet og smartphone. Opladeren understøtter hurtig opladning via Quick Charge 3.0 og har i alt tre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Powerbank
EAN: 8713439252408
Varenr.: 52533397389648
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort)
-12%679 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort) billede

Produktinformation

Fordele ved powerbank til laptopHold arbejdet kørende og underholdningen i gang med Trust Laro 100 W powerbank. Den leverer høj effekt til laptop/netbook og kan oplade op til tre enheder samtidigt. Et tydeligt indbygget display viser den resterende kapacitet, så du altid ved, hvornår det er tid til at lade op.Stærk og alsidig strøm på fartenLaro kombinerer hurtigopladning med USB Power Delivery og Quick Charge 3.0 for effektiv opladning via USB. Med to USB-C-porte og én USB-A-port er der plads til både computer, telefon og tilbehør. Robust kabinet i ABS og polycarbonat gør den velegnet som daglig rejsemakker, mens omfattende beskyttelser mod overophedning, overladning, overafladning, kortslutning og overbelastning giver tryg brug.Kompatibilitet: Laptop/netbookMaks. antal enheder: 3Samlet udgangseffekt: 100 WUdgangsspænding: 5 / 9 / 12 / 15 / 20 VUdgangsstrøm: 5 AHurtigopladning: Ja, Quick Charge 3.0 og USB Power DeliveryIndbygget display: JaTilslutninger: 2 × USB-C, 1 × USB-AInput: USB-CBeskyttelser: Overafladning, overbelastning, kortslutning, overophedning, overladeMateriale: ABS og polycarbonatMål: H 2,7 × B 8,3 × D 14,4 cmVægt: 0,407 kgMedfølgende kabel: USB-C...

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.46g
EAN: 8713439252408
Varenr.: 1949990
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort)
-11%699 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust 100Watt Powerbank
783 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK574 kr613 krKøb
2Geekd648 kr648 krKøb
3Boligcenter DK679 kr679 krKøb
4Vivas DK699 kr778 krKøb
5CompuMail DK783 kr783 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort)

PriceData har fulgt prisen på Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 524 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 634 kr.

Den nuværende pris på 574 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Powerbank til laptop 100 W - Trust Laro (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026574 kr60 kr (9%)
28. maj 2026634 kr148 kr (19%)
25. maj 2026782 kr1 kr (0%)
23. maj 2026783 kr5 kr (1%)
13. maj 2026778 kr7 kr (1%)
9. maj 2026785 kr54 kr (6%)
5. maj 2026839 kr260 kr (45%)
4. maj 2026579 kr62 kr (10%)
3. maj 2026641 kr62 kr (11%)
2. maj 2026579 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret