Gå til hovedindhold

Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh

Green CellEAN: 5907813968174
Pris fra 193 krtil 304 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 154 kr 29. maj

Sammenlign priser på Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh
193 kr
Til butik
Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh billede

Produktinformation

Powerbank, 10000 mAh, 18 Watt, GC Ultra Charge, PD, 3 output-stikforbindelser (2 x USB, 24 pin USB-C), sort

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: PBGC02S
EAN: 5907813968174
Varenr.: 3224880
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Green Cell PBGC02S powerbank 10.000 mAh - Sort
229 kr
Til butik
Green Cell PBGC02S powerbank 10.000 mAh - Sort billede

Produktinformation

Powerbank til hverdag og rejseGreen Cell PBGC02S er en slank og pålidelig powerbank på 10.000 mAh, der holder dine enheder kørende på farten. Med universel kompatibilitet kan du lade op til tre enheder samtidig via to USB-A-udgange og en USB-C-port - perfekt til smartphone, høretelefoner og andre små gadgets.Hurtig opladning med USB-C og Quick Charge 3.0Powerbanken understøtter Quick Charge 3.0 og USB Power Delivery for effektiv opladning. Den leverer op til 18 W og arbejder ved 5, 9 og 12 V, så du får hurtig og stabil strøm, uanset om du bruger Micro-USB eller USB-C som indgang. LED-indikatorer gør det nemt at se den resterende kapacitet.Batterikapacitet: 10.000 mAhBatteriteknologi: Lithium Polymer (LiPo)Total udgangseffekt: 18 WUdgangsspænding: 5/9/12 VIndgangsspænding: 5/9/12 VHurtig opladning: Ja, Quick Charge 3.0 og USB PDMaks. antal enheder samtidigt: 3Porte: 2 × USB-A (ud), 1 × USB-C, 1 × Micro-USB (ind)LED-indikatorer: JaFarve: SortForm: RektangulærMål: H × B × D: 1,41 × 14 × 7,2 cmVægt: 197 gPakkeindhold: 1 stk.Beskyttelser: Overophedning, overafladning, overopladning...

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.27g
EAN: 5907813968174
Varenr.: 2175636
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Green Cell PBGC02S powerbank 10.000 mAh - Sort
249 kr
Til butik
Green Cell PBGC02S powerbank 10.000 mAh - Sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.27g
EAN: 5907813968174
Varenr.: 2175636
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Green Cell PowerPlay 10S Powerbank 10000mAh Sort
304 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK193 kr232 krKøb
2Boligcenter DK229 kr229 krKøb
3Vivas DK249 kr328 krKøb
4CompuMail DK304 kr304 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh i 4 dage. Den nuværende pris er 193 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Green Cell PowerPlay 10S Powerbank - Sort - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026193 kr20 kr (12%)
1. jun. 2026173 kr20 kr (10%)
31. maj 2026193 kr20 kr (12%)
30. maj 2026173 kr19 kr (12%)
29. maj 2026154 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret