Gå til hovedindhold

PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro

PowerAHovedtelefoner og headsetEAN: 0617885111914
Pris fra 259 krtil 296 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 5. mar.

Sammenlign priser på PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerA Stereo Headset- Llambro Fortnite (Nintendo Switch)
259 kr
Til butik
PowerA Stereo Headset- Llambro Fortnite (Nintendo Switch) billede

Produktspecifikationer

Mærke: PowerA
Artikel nr.: NSHS0397-01
EAN: 0617885111914
Varenr.: 1003027755
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro
259 kr
Til butik
PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro billede

Produktinformation

PowerA Wired Stereo Headset til Nintendo Switch er officielt licenseret og har originale designs af dine yndlingsvideospilfigurer. Den er designet til komfort og har en ultralet ramme med åndbart stofindpakket ørepuder og justerbar hovedbøjle. Udstyret med 50 mm dynamiske højttalerdrivere og boom-mikrofonen er aftagelig for nem rejse på farten. Juster headsettets lydstyrke, og slå mikrofonen fra via on-ear-kontroller. Tilsluttes via 3,5 mm-porten. Kode til virtuelle bonuselementer inkluderet - Glyphic Designet til komfort - Ultralet design og åndbare ørepuder til timevis af komfortabel spil Precision Audio - Hør lyd fra dine yndlingsspil og stemmechat med 50 mm dynamiske højttalerdrivere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PowerA
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: NSHS0397-01
EAN: 0617885111914
Varenr.: 3324902
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
PowerA Stereo Headset- Llambro Fortnite (Nintendo Switch) - GEEKD.dk
279 kr
Til butik
PowerA Stereo Headset- Llambro Fortnite (Nintendo Switch) - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til Victory Royales med det ultimative Llambro-headset fra Fortnite? 🎮 Dette officielt licenserede PowerA Stereo Headset kombinerer det ikoniske Fortnite-design med professionel gaming-funktionalitet. Uanset om du jager din første Victory Royale e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PowerA
Kategori: Gamer Headset
EAN: 0617885111914
Varenr.: 49690276233552
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PowerA Stereoheadset - Llambro Fortnite (Nintendo Switch)
296 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK259 kr259 krKøb
2Proshop DK259 kr298 krKøb
3Geekd279 kr279 krKøb
4Teknikproffset DK296 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro

PriceData har fulgt prisen på PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro i 183 dage. Laveste pris i perioden er 178,4 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for PowerA Kablet stereo høretelfoner til Nintendo Switch - Fortnite Llambro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026259 kr26 kr (11%)
7. maj 2026233 kr26 kr (10%)
25. apr. 2026259 kr70 kr (37%)
5. mar. 2026189 kr10,6 kr (6%)
17. feb. 2026178,4 kr44,6 kr (20%)
16. feb. 2026223 kr1 kr (0%)
15. feb. 2026224 kr1 kr (0%)
14. feb. 2026225 kr1 kr (0%)
13. feb. 2026226 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026227 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret