Gå til hovedindhold

PowerA Enhanced - Gamepad - trådløs - Bluetooth - Peely - for Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite

PowerAVideospilkonsol – tilbehørEAN: 0617885087615
Pris fra 438 krtil 479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 298 kr 9. maj

Sammenlign priser på PowerA Enhanced - Gamepad - trådløs - Bluetooth - Peely - for Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerA Enhanced Trådløs Controller til Nintendo Switch - Fortnite Peely - Wireless Controller - Nintendo Switch
438 kr
Til butik
PowerA Enhanced Trådløs Controller til Nintendo Switch - Fortnite Peely - Wireless Controller - Nintendo Switch billede

Produktinformation

Officielt licenseret af Nintendo, denne PowerA Enhanced Trådl��se Controller til Nintendo Switch kombinerer skønhed og ydeevne. Hver genopladelige controller byder på design i verdensklasse sammen med fantastiske spilfunktioner. Programmer to avancerede gaming-knapper på farten, vip dig vej igennem baner med bevægelseskontroller, og nyd op til 30 timers gameplay på en enkelt opladning. Så fantastisk, at du måske aldrig vil lægge det fra dig. Inkluderer et 3m USB-C opladningskabel. PowerA understøtter alle produkter i 2- år for at styrke kvalitetsforpligtelsen. Kode til bonus virtuelt produkt includeret - Prickly Axe Trådløs controller med Bluetooth 5.0-teknologi Genopladeligt lithium-ion-batteri: Op til 30 timer pr. opladning* To programmerbare avancerede spilknapper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PowerA
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: NSGP0268-01
EAN: 0617885087615
Varenr.: 3245761
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerA Enhanced - Gamepad - trådløs - Bluetooth - Peely - for Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite
443,84 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
PowerA Enhanced Trådløs Controller - Peely Fortnite (Nintendo Swich) - GEEKD.dk
446 kr
Til butik
PowerA Enhanced Trådløs Controller - Peely Fortnite (Nintendo Swich) - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Er du klar til at dominere Battle Royale med Peely's gule power i hånden? 🍌⚡ Tag dit Fortnite-game til næste level med PowerA's Enhanced Controller i det ikoniske Peely-design! Denne officielt Nintendo-licenserede controller giver dig ikke

Produktspecifikationer

Mærke: PowerA
Kategori: Controller
EAN: 0617885087615
Varenr.: 49452803883344
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PowerA Enhanced Wireless Controller trådløs spilcontroller, Peely, Switch
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerA Enhanced - Gamepad - trådløs - Bluetooth - Peely - for Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerA Enhanced - Gamepad - trådløs - Bluetooth - Peely - for Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK438 kr477 krKøb
2CS MEGASTORE DK443,84 kr482,84 krKøb
3Geekd446 kr446 krKøb
4Teknikproffset DK479 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerA Enhanced - Gamepad - trådløs - Bluetooth - Peely - for Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite

PriceData har fulgt prisen på PowerA Enhanced - Gamepad - trådløs - Bluetooth - Peely - for Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite i 157 dage. Laveste pris i perioden er 298 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 438 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 359 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er 22% over normalprisen. Prisen er steget 42% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for PowerA Enhanced - Gamepad - trådløs - Bluetooth - Peely - for Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for PowerA Enhanced - Gamepad - trådløs - Bluetooth - Peely - for Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026438 kr139 kr (46%)
10. maj 2026299 kr1 kr (0%)
9. maj 2026298 kr1 kr (0%)
8. maj 2026299 kr2 kr (1%)
7. maj 2026301 kr4 kr (1%)
6. maj 2026305 kr2 kr (1%)
5. maj 2026307 kr2 kr (1%)
4. maj 2026309 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026311 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026313 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret