Gå til hovedindhold

Nedis Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50

NedisHusholdningsapparaterEAN: 5412810300501
-14%Pris: 1.469 kr
1 forhandler
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50 og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1469 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50
-14%1.469 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50 billede

Produktinformation

Få strøm til 230 V vekselstrømsenheder via et 12 V jævnstrømsstik med denne Nedis-vekselretter. Det betyder, at du kan bruge husholdningsapparater som kaffemaskiner i lastbiler, på både osv., uden at skulle investere i dedikeret 12 V udstyr. Derudover hjælper softstart-kredsløbet med at beskytte dit udstyr mod skader. 230 V udstyr kan dræne batteriet meget hurtigere. Denne vekselretter har en opladerfunktion, der genopfylder dit 12 V blybatteri med en 230 V-stikkontakt. Udstyret med 1 Stikprop Med Sidebens Jord-stikkontakt.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Husholdningsapparater
Vægt: 3.68g
Artikel nr.: NDS-PIMS600C12
EAN: 5412810300501
Varenr.: 85996

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK1.469 kr1.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50

PriceData har fulgt prisen på Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.469 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.651 kr.

Den nuværende pris på 1.469 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F (CEE 7/3) | 230 V AC 50 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.469 kr100 kr (6%)
5. apr. 20261.569 kr40 kr (3%)
15. mar. 20261.529 kr270 kr (15%)
26. jan. 20261.799 kr90 kr (5%)
8. dec. 20251.889 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret