Gå til hovedindhold

Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda

PortwestStøvmaskerEAN: 5036108273676
Pris fra 104,25 krtil 150 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 45,75 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda
-20%104,25 kr
Før 130,31 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda billede

Produktinformation

Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk Portwest FFP3 Dolomit Letvægtsmaske m/ Ventil P304 10 stk er en letvægtsmaske, der er designet til at give maksimal komfort og beskyttelse i varme og fugtige miljøer. Masken har en justerbar næ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Støvmasker
EAN: 5036108273676
Varenr.: 47295134466385
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FFP3 Dolomit testet letvægtsmaske med ventil 10stk i æske
128 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
FFP3 Dolomit testet letvgtsmaske med ventil, 10 stk. i ske - Portwest
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten104,25 kr104,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
3WATTOO.DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda

PriceData har fulgt prisen på Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda i 155 dage. Laveste pris i perioden er 104,25 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 104,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Portwest FFP3 Dolomit Letvægt støvmaske m/ Ventil P304 10 stk | Støvmasker | FFP3 | Kautisk soda de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026104,25 kr7,75 kr (7%)
24. maj 2026112 kr7,75 kr (7%)
21. maj 2026104,25 kr23,75 kr (19%)
19. maj 2026128 kr23,75 kr (23%)
18. maj 2026104,25 kr23,75 kr (19%)
17. maj 2026128 kr23,75 kr (23%)
12. maj 2026104,25 kr23,75 kr (19%)
11. maj 2026128 kr23,75 kr (23%)
4. maj 2026104,25 kr23,75 kr (19%)
3. maj 2026128 kr23,75 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret