Gå til hovedindhold

Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20%

PortwestAEAN: 5036108171781
Pris fra 100 krtil 103,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3,5 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20% og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ansigtsskærm PW91 komplet m. Klart Visir
100 kr
Til butik
Ansigtsskærm PW91 komplet m. Klart Visir billede

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 10508698
EAN: 5036108171781
Varenr.: 24776634
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ansigtsskrm PW91, komplet med klart visir
102 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20%
-20%103,5 kr
Før 129,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20% billede

Produktinformation

Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 Dette PC visir er fremstillet af slagfast polypropylen og polycarbonat for medium kraft impact beskyttelse. Det er udstyret med en pandebeskytter, klar polycarbonat visir med en tykkelse på 1 mm, samt et blødt sve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Tilbehør til sikkerhedshjelme
EAN: 5036108171781
Varenr.: 47295162941777

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK100 kr139 krKøb
2WATTOO.DK102 kr102 krKøb
3Sikkerhedsgiganten103,5 kr103,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20%

PriceData har fulgt prisen på Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20% i 155 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20%. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Portwest Ansigtsskærm m. Klart Visir PW91 - Klar | Tilbehør til sikkerhedshjelme | NODISCOUNT | Spar20% de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026100 kr2 kr (2%)
28. maj 2026102 kr1 kr (1%)
27. maj 2026103 kr1 kr (1%)
26. maj 2026102 kr1,5 kr (1%)
25. maj 2026103,5 kr
23. maj 2026103 kr
21. maj 2026103,5 kr1,5 kr (1%)
20. maj 2026105 kr1,5 kr (1%)
18. maj 2026103,5 kr6,5 kr (6%)
17. maj 2026110 kr6,5 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret