Gå til hovedindhold

Nordlux Polyesterarmatur Works LED 1x9W 800 lumen, grå, L660 mm, IP65

NordluxLamperEAN: 5701581322486
Pris fra 149 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Polyesterarmatur Works LED 1x9W 800 lumen, grå, L660 mm, IP65 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Works IP65 1X9W LED Armatur Lampe - Grå
149 kr
Til butik
Nordlux Works IP65 1X9W LED Armatur Lampe - Grå billede

Produktinformation

Nordlux Works IP65 1X9W LED Armatur Lampe LED-armatur, som giver en god arbejdsbelysning og har en høj beskyttelsesgrad, hvilket gør det velegnet i eksempelvis garagen, kælderen eller værkstedet. Lampen leveres inkl. LED-lyskilde med et lavt energiforbrug og en lang levetid på helt op til 15.000 timer.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Spot & Armaturer
Vægt: 1g
Artikel nr.: 27386101
EAN: 5701581322486
Varenr.: 1824326
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Works enkelt lysarmatur, 10W, 66 cm
149 kr
Til butik
Nordlux Works enkelt lysarmatur, 10W, 66 cm billede

Produktinformation

Works armatur fra Nordlux med god arbejdsbelysning 9W Works fra Nordlux er et praktisk armatur med LED lysstofrør. Armaturet er velegnet til f.eks. garage eller værkstedet, da det er vand- og fugttæt. Armaturet leveres med et lavt energiforbrug og en lang...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Arbejdslamper
Farve: gray
Størrelse: 660x85x90 mm
EAN: 5701581322486
Varenr.: 4246322483
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Works enkelt lysarmatur, 10W, 66 cm
156 kr
Til butik
Nordlux Works enkelt lysarmatur, 10W, 66 cm billede

Produktinformation

Nordlux er et dansk firma, der er blandt nordens førende inden for belysning. De har deres primære fokus på at producere lamper, der er funktionelle samt udført i et flot design til en fornuftig pris.Works fra Nordlux er et praktisk armatur med LED lyssto...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Arbejdslamper
Farve: gray
Størrelse: 660x85x90 mm
EAN: 5701581322486
Varenr.: 4246322483
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Polyesterarmatur Works LED 1x9W 800 lumen, grå, L660 mm, IP65
232,09 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Works lysarmatur 1x9W LED, IP65, grå
243 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Works enkelt lysarmatur, 10W, 66 cm
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polyesterarmatur Works LED 1x9W 800 lumen, grå, L660 mm, IP65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polyesterarmatur Works LED 1x9W 800 lumen, grå, L660 mm, IP65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK149 kr149 krKøb
2Greenline149 kr149 krKøb
3LavprisEl156 kr156 krKøb
4EL-GROSSISTEN232,09 kr232,09 krKøb
5Proshop DK243 kr282 krKøb
6BilligVVS DK269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polyesterarmatur Works LED 1x9W 800 lumen, grå, L660 mm, IP65

PriceData har fulgt prisen på Polyesterarmatur Works LED 1x9W 800 lumen, grå, L660 mm, IP65 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Polyesterarmatur Works LED 1x9W 800 lumen, grå, L660 mm, IP65. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Polyesterarmatur Works LED 1x9W 800 lumen, grå, L660 mm, IP65 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026149 kr7 kr (5%)
12. maj 2026142 kr7 kr (5%)
11. maj 2026149 kr7 kr (5%)
24. apr. 2026142 kr7 kr (5%)
23. apr. 2026149 kr7 kr (5%)
13. apr. 2026142 kr7 kr (5%)
29. mar. 2026149 kr15 kr (11%)
11. mar. 2026134 kr15 kr (10%)
9. mar. 2026149 kr15 kr (11%)
2. mar. 2026134 kr15 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret