Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard poly Blackwire 3320 stereohovedtelefon med mikrofon, USB-C, Microsoft Teams-certificeret (8X220AA)

Hewlett-PackardElektronikEAN: 0197498429106
Pris fra 242 krtil 427 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 15. apr.

Sammenlign priser på poly Blackwire 3320 stereohovedtelefon med mikrofon, USB-C, Microsoft Teams-certificeret (8X220AA) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 242 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Poly Blackwire 3320 Kablet Høretelefoner Sort
242 kr
Til butik
HP Poly Blackwire 3320 Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

HP Poly Blackwire 3320 - Blackwire 3300 series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8X220AA
EAN: 0197498429106
Varenr.: 1001758009
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Poly Blackwire 3320-M
243 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Headset med kabel Poly Blackwire 3320 USB-C (sort)
-15%289 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Headset med kabel Poly Blackwire 3320 USB-C (sort) billede

Produktinformation

Poly Blackwire 3320 - Blackwire 3300 series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Microsoft TeamsDet elegante design er udviklet til både at være behageligt og pålideligt. Polys velkendte lydkvalitet, så du ved, at du lyder godt. Og med de intuitive og enkle funktioner kan alle brugere nemt og hurtigt kan tilslutte deres foretrukne enheder.Lyd i høj kvalitetGør det nemt at samarbejde med Polys velkendte lyd og driftssikkerhed.BrugsstilBrugsstil med hi-fi-stereo til personer, der gerne vil have en mere klangfuld og omsluttende oplevelse.Fleksibel mikrofonarmDette fuldt tilpasningsbare headset med professionel stemmekvalitet har højttalere, der kan drejes 180 grader, og en fleksibel mikrofonarm.Langvarig komfortUnderstøtter komfort ved brug i lang tid med en blød, polstret hovedbøjle og bløde ørepuder.TilslutningsmulighederForbedret tilslutning til dine enheder med en USB Type-C ️-ledning og tilsluttet USB-A-adapter.Microsoft TeamsMicrosoft Teams-versionen gør det nemt at samarbejde med en dedikeret Teams-knap, der giver hurtig adgang til Teams-appen.GenereltAnbefalet brug: Computer, transportabel elektronikFarve: SortFunktioner: Boom mic length 135mm, 280° roterbar mikrofonKompatibilitet: Mac, WindowsMateriale: Kunstig læderØrepudemateriale: SkumProdukttype: Headset - kablet - USB-CSerie: Blackwire 3300 seriesVægt: 131 gLydudgangBlænder: 32 mmEgenskaber: Dynamic EQ-optimeretForbindelsesteknologi: Kablet

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.22g
EAN: 0197498429106
Varenr.: 1809124
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Headset med kabel Poly Blackwire 3320 USB-C (sort)
-14%309 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Poly Blackwire 3320 Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
324 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Poly Blackwire 3320 Kablet Høretelefoner Sort
339 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
poly Blackwire 3320 stereohovedtelefon med mikrofon, USB-C, Microsoft Teams-certificeret (8X220AA)
427 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad poly Blackwire 3320 stereohovedtelefon med mikrofon, USB-C, Microsoft Teams-certificeret (8X220AA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad poly Blackwire 3320 stereohovedtelefon med mikrofon, USB-C, Microsoft Teams-certificeret (8X220AA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK242 kr242 krKøb
2Proshop DK243 kr282 krKøb
3Boligcenter DK289 kr289 krKøb
4Vivas DK309 kr378 krKøb
5Dustin DK324 kr410,25 krKøb
6Ultrashop339 kr339 krKøb
7Teknikproffset DK427 kr476 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for poly Blackwire 3320 stereohovedtelefon med mikrofon, USB-C, Microsoft Teams-certificeret (8X220AA)

PriceData har fulgt prisen på poly Blackwire 3320 stereohovedtelefon med mikrofon, USB-C, Microsoft Teams-certificeret (8X220AA) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 242 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for poly Blackwire 3320 stereohovedtelefon med mikrofon, USB-C, Microsoft Teams-certificeret (8X220AA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for poly Blackwire 3320 stereohovedtelefon med mikrofon, USB-C, Microsoft Teams-certificeret (8X220AA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026242 kr3 kr (1%)
26. maj 2026239 kr2 kr (1%)
9. maj 2026237 kr6 kr (3%)
7. maj 2026231 kr6 kr (3%)
6. maj 2026237 kr6 kr (3%)
5. maj 2026231 kr6 kr (3%)
4. maj 2026237 kr1 kr (0%)
3. maj 2026236 kr1 kr (0%)
1. maj 2026237 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026234 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret