Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter

Hewlett-PackardElektronikEAN: 0197498429410
Pris fra 336 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 268 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 336 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Poly Blackwire 3225 Kablet Høretelefoner Sort
336 kr
Til butik
HP Poly Blackwire 3225 Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

HP Poly Blackwire 3225 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - sort - Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified, UC-certificeret

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8X229AA
EAN: 0197498429410
Varenr.: 1001758019
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Poly Blackwire 3225 Kablet Høretelefoner Sort
439 kr
Til butik
HP Poly Blackwire 3225 Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Oplev uovertruffen lydkvalitet og komfort med Poly Blackwire 3225 Kabling Headset i sort. Dette alsidige headset er designet til professionelle, der har brug for klar tale og fremragende lydunderholdning, uanset om du er på kontoret eller derhjemme. Med s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Headset & Hovedtelefoner
EAN: 0197498429410
Varenr.: 74213
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter
449 kr
Til butik
Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter billede

Produktinformation

Komfortabelt kablet headset til kontor og opkaldPoly Blackwire 3225 er et stereo headset til kontor og callcenter, der leverer klar lyd i hverdagen. Det binaurale design og hovedbøjlen giver stabil pasform, mens de intuitive knapper på ledningen gør det nemt at styre opkald med besvar/afslut, mute og lydstyrke. Headsettet er sort og velegnet til brug ved skrivebordet eller i åbne kontormiljøer.Fleksibel tilslutning til flere enhederTakket være USB Type‑C og medfølgende USB‑C/A‑adapter kan du tilslutte direkte til computer. Den indbyggede 3,5 mm‑forbindelse giver desuden mulighed for kabelbrug med telefon eller tablet. Mikrofonarmen i boom‑stil hjælper med at fange stemmen tydeligt, og SoundGuard DIGITAL beskytter mod pludselige lydspidser.Produkttype: Headset (binauralt)Anbefalet brug: Kontor/CallcenterBæreform: HovedbøjleTilkobling: Kablet, USB Type‑C, 3,5 mmMedfølger: USB‑C/A‑adapterBetjening på kabel: Besvar/afslut, lydstyrke +/‑, muteHørebeskyttelse: SoundGuard DIGITALSNR: 118 dBHovedtelefonfrekvens: 200 – 6.800 HzFølsomhed (hovedtelefon): 90 dBImpedans: 32 ΩDriver: 2,8 cmØrekobling: CircumauralMikrofon: Boom, 100 – 10.000 Hz, følsomhed −38 dBUnderstøttede systemer: Windows 10, MacMål (H × B × D): 17,8 × 15,5 × 3,2 cmVægt: 0,119 kgPakkemål (H × B × D): 20,7 × 18,5 × 5,6 cmPakkevægt: 0,242 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Poly
Kategori: Høretelefoner med ledning
Vægt: 0.43g
EAN: 0197498429410
Varenr.: 1917156
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK336 kr336 krKøb
2Ultrashop439 kr439 krKøb
3Boligcenter DK449 kr449 krKøb
4Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter

PriceData har fulgt prisen på Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter i 164 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 336 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Kablet headset til PC - Poly Blackwire 3225 stereo med USB‑C, 3,5 mm og USB‑C/A‑adapter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026336 kr4 kr (1%)
27. maj 2026332 kr10 kr (3%)
26. maj 2026322 kr4 kr (1%)
25. maj 2026318 kr3 kr (1%)
24. maj 2026321 kr1 kr (0%)
23. maj 2026322 kr3 kr (1%)
22. maj 2026325 kr39 kr (14%)
20. maj 2026286 kr2 kr (1%)
17. maj 2026288 kr7 kr (2%)
16. maj 2026295 kr34 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret