Gå til hovedindhold

Pokémon Figur - Battle Figure 2-pak - Mewtwo And Mew

PokémonFigurer og dukkerEAN: 0191726471394
Pris fra 107 krtil 243 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 28. maj

Sammenlign priser på Pokémon Figur - Battle Figure 2-pak - Mewtwo And Mew og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon figur-sæt 2 pk Mewtwo og Mew
107 kr
Til butik
Pokemon figur-sæt 2 pk Mewtwo og Mew billede

Produktspecifikationer

Mærke: Pokémon
Kategori: Figurer og dukker
Farve: 5
Artikel nr.: 0191726471394
EAN: 0191726471394
Varenr.: 21283638
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon Mewtwo & Mew Figure set 2pk
111 kr
Til butik
Pokemon Mewtwo & Mew Figure set 2pk billede

Produktinformation

Træn sindet med dette Pokémon Battle Figure 2-Pack. Med to Psychic-typer kan du i dette sæt slå dig sammen med en 5 cm figur af Mew og en 11 cm figur af Mews udviklede form, Mewtwo. Placer Mew i det perfekte miljø, og leg med Mewtwos bevægelige lemmer. Disse detaljerede figurer ser ud, som om de er sprunget direkte ud af den animerede Pokémon-serie, og de er klar til at følge din kampplan. Officielt licenseret af Jazwares. Indeholder: 1 × 5 cm Mew-figur 1 × 11 cm Mewtwo-figur Alder: 4+...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Figur
Artikel nr.: PKW2941
EAN: 0191726471394
Varenr.: 3403850
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pokémon Figur - Battle Figure 2-pak - Mewtwo And Mew
159,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon - Battle Figurer - Mewtwo Og Mew
179,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokémon Battle Figure Set - Mewtwo & Mew - GEEKD.dk
243 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Figur - Battle Figure 2-pak - Mewtwo And Mew koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Figur - Battle Figure 2-pak - Mewtwo And Mew koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
2Proshop DK111 kr150 krKøb
3Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb
4Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
5Geekd243 kr243 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon Figur - Battle Figure 2-pak - Mewtwo And Mew

PriceData har fulgt prisen på Pokémon Figur - Battle Figure 2-pak - Mewtwo And Mew i 183 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Pokémon Figur - Battle Figure 2-pak - Mewtwo And Mew. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Pokémon Figur - Battle Figure 2-pak - Mewtwo And Mew de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026107 kr3 kr (3%)
28. maj 2026104 kr3 kr (3%)
27. maj 2026107 kr3 kr (3%)
26. maj 2026104 kr3 kr (3%)
25. maj 2026107 kr3 kr (3%)
24. maj 2026104 kr3 kr (3%)
20. maj 2026107 kr
2. maj 2026107,4 kr2,75 kr (3%)
26. apr. 2026104,65 kr6,35 kr (6%)
16. apr. 2026111 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret