Gå til hovedindhold

Pokemon Pokémon Figurer - Battle Figure - 2-pak - Charmander/Lotad

PokemonDyrefigurerEAN: 0191726829485
Pris fra 57 krtil 121 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pokémon Figurer - Battle Figure - 2-pak - Charmander/Lotad og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon Battle Figure Lotad/charmander
57 kr
Til butik
Pokemon Battle Figure Lotad/charmander billede

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
Artikel nr.: PKW4529
EAN: 0191726829485
Varenr.: 3472974
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokémon battle figur Lotad/Charmander
60 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pokémon Figurer - Battle Figure - 2-pak - Charmander/Lotad
99,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon - Battle Figure Lotad/charmander
99,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokémon Battle Figure - Lotad & Charmander - GEEKD.dk
121 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Figurer - Battle Figure - 2-pak - Charmander/Lotad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Figurer - Battle Figure - 2-pak - Charmander/Lotad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK57 kr96 krKøb
2CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
5Geekd121 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon Figurer - Battle Figure - 2-pak - Charmander/Lotad

PriceData har fulgt prisen på Pokémon Figurer - Battle Figure - 2-pak - Charmander/Lotad i 48 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Pokémon Figurer - Battle Figure - 2-pak - Charmander/Lotad. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Pokémon Figurer - Battle Figure - 2-pak - Charmander/Lotad de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202657 kr3 kr (5%)
12. maj 202660 kr29,95 kr (33%)
21. apr. 202689,95 kr10 kr (10%)
20. apr. 202699,95 kr10 kr (11%)
14. apr. 202689,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret