Gå til hovedindhold

POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. M/54-59cm

POCCykelhjelmeEAN: 7325549808430
Pris fra 1.499 krtil 1.899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.465 kr 10. maj

Sammenlign priser på POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. M/54-59cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
POC Amidal cykelhjelm - sort, M (unisex)
1.499 kr
Til butik
POC Amidal cykelhjelm - sort, M (unisex) billede

Produktinformation

Stilren cykelhjelm til hverdag og træningPOC Amidal er en unisex cykelhjelm i sort, skabt til voksne ryttere, der vil have et elegant og diskret look på cykelturen. Den åbne hjelmkonstruktion giver god fornemmelse og frihed, mens justerbare remme hjælper dig med at få en sikker og behagelig pasform i størrelsen M.Til cykling i byen og på landevejenHjelmen er designet til cykling og passer både til pendling og fritidsture. Det strømlinede ydre gør den nem at bruge til daglig, uanset om du kører til arbejde eller ruller en tur i weekenden.Produktkategori: CykelhjelmFarve: SortMålgruppe: VoksenKøn: UnisexStørrelse: MHjelmtype: Åben hjelmAktivitet: Cykling...

Produktspecifikationer

Mærke: POC
Kategori: Cykelhjelme
Vægt: 3.6g
EAN: 7325549808430
Varenr.: 2163839
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
POC Amidal cykelhjelm - sort, M (unisex)
1.519 kr
Til butik
POC Amidal cykelhjelm - sort, M (unisex) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: POC
Kategori: Cykelhjelme
Vægt: 3.6g
EAN: 7325549808430
Varenr.: 2163839
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
POC Amidal, cykelhjelm, uranium back matt
1.899 kr
Til butik
POC Amidal, cykelhjelm, uranium back matt billede

Produktinformation

POC Amidal er konstrueret med en robust PC Shell yderkappe og en stødabsorberende EPS Liner, som tilsammen giver en let og solid opbygning til træning og pendling. Hjelmen er udstyret med Mips Air Node, der er udviklet til at reducere rotationskræfter ved...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: POC
Kategori: Cykelhjelme
Farve: Uranium Black Matt
Størrelse: 54-59cm
EAN: 7325549808430
Varenr.: 33546-37044-97880
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
POC Amidal, cykelhjelm, uranium back matt
1.899 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. M/54-59cm
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. M/54-59cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. M/54-59cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
2Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
3Skisport.dk1.899 kr1.899 krKøb
4AktivVinter.dk1.899 kr1.899 krKøb
5Cykelpartner.dk1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. M/54-59cm

PriceData har fulgt prisen på POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. M/54-59cm i 89 dage. Laveste pris i perioden er 1.465 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.621 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. M/54-59cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. M/54-59cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.499 kr34 kr (2%)
10. maj 20261.465 kr434 kr (23%)
5. mar. 20261.899 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret