Gå til hovedindhold

POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. L/56-61cm

POCCykelhjelmeEAN: 7325549808423
Pris fra 1.499 krtil 1.899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. L/56-61cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
POC Amidal cykelhjelm - mat sort, 56-61 cm
1.499 kr
Til butik
POC Amidal cykelhjelm - mat sort, 56-61 cm billede

Produktinformation

Fordele ved cykelhjelm til landevej og pendlingPOC Amidal er en elegant cykelhjelm i mat sort, der kombinerer et strømlinet design med praktisk komfort til både hverdag og træning. Den justerbare pasform dækker 56–61 cm, så du nemt finder et sikkert og behageligt fit. Ventilationsåbningerne hjælper med at holde hovedet behageligt på længere ture.Design og pasformHjelmen har en ren, aerodynamisk profil med diskrete ventilationskanaler og en intuitiv drejeknap bagtil for hurtig justering. En let og stabil strop med klikspænde giver sikker fastgørelse. Det stilrene udtryk passer til enhver cykel og gør den velegnet til både pendlere og motionsryttere.Type: CykelhjelmBrand: POCModel: AmidalFarve: Mat sortHovedomkreds: 56–61 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: POC
Kategori: Cykelhjelme
Vægt: 3.6g
EAN: 7325549808423
Varenr.: 2164846
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
POC Amidal cykelhjelm - mat sort, 56-61 cm
1.519 kr
Til butik
POC Amidal cykelhjelm - mat sort, 56-61 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: POC
Kategori: Cykelhjelme
Vægt: 3.6g
EAN: 7325549808423
Varenr.: 2164846
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
POC Amidal, cykelhjelm, uranium back matt
1.899 kr
Til butik
POC Amidal, cykelhjelm, uranium back matt billede

Produktinformation

POC Amidal er konstrueret med en robust PC Shell yderkappe og en stødabsorberende EPS Liner, som tilsammen giver en let og solid opbygning til træning og pendling. Hjelmen er udstyret med Mips Air Node, der er udviklet til at reducere rotationskræfter ved...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: POC
Kategori: Cykelhjelme
Farve: Uranium Black Matt
Størrelse: 56-61cm
EAN: 7325549808423
Varenr.: 33546-37044-97881
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
POC Amidal, cykelhjelm, uranium back matt
1.899 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. L/56-61cm
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. L/56-61cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. L/56-61cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
2Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
3Skisport.dk1.899 kr1.899 krKøb
4AktivVinter.dk1.899 kr1.899 krKøb
5Cykelpartner.dk1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. L/56-61cm

PriceData har fulgt prisen på POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. L/56-61cm i 89 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.699 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. L/56-61cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for POC Amidal - Cykelhjelm - Uranium Black Matt - Str. L/56-61cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.499 kr400 kr (21%)
5. mar. 20261.899 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret