Gå til hovedindhold

Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion

PlumRengøringsmidlerEAN: 5701684521120
Pris fra 38,21 krtil 220 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 181,79 kr (83% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.21 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Desinfektion Serviet PLUM Ethanol Disinfection wipe Small 30x20 cm Orange - (25 stk.)
38,21 kr
Til butik
Desinfektion Serviet PLUM Ethanol Disinfection wipe Small 30x20 cm Orange - (25 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Desinfektion
Farve: 2
Artikel nr.: 5211
EAN: 5701684521120
Varenr.: 6470116
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Plum Ethanol Disinfection Wipe Small, desinfektionsklud, 25 stk.
47,5 kr
Til butik
Plum Ethanol Disinfection Wipe Small, desinfektionsklud, 25 stk. billede

Produktinformation

Små spritklude fra danske Plum i str. 30 x 20 cm. Pakket i lufttæt emballage med 25 stk. spritklude, der er genlukkelig. Beregnet til desinfektion af overflader, som tåler alkohol. Også kendt som Plum WipeClean Mini Ethanol Disinfection 80%. Desinfektions...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Spritklude og andre desinfektionsklude
EAN: 5701684521120
Varenr.: 5211
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion
47,86 kr
Til butik
Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion billede

Produktinformation

WipeClean Ethanol Disinfection 80% Desinfektionsklud Engangsklude til nem og hurtig desinfektion af overflader, der tåler alkohol. Special features Engangsklude til overfladedesinfektion Klar til brug 80% denatureret ethanol (denatureret med IPA) Uparfume...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Køkkenrengøring
EAN: 5701684521120
Varenr.: 47229113663825
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Overfladedesinfektionsserviet Plum 80% 20x30cm 25 stk
49,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Plum WipeClean Overfladeserviet
-10%60,98 kr
Før 67,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Desinfektion Serviet PLUM Ethanol Disinfection wipe Small 30x20 cm Orange
72 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Wipeclean Plum Ethanol 80 %
-57%113,36 kr
Før 262,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Plum Wipeclean Ethanol 80 % Engangsklude til desinfektion af løse emner, pk. a 25stk
186,25 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Plum WipeClean Ethanol Disinfection 80% desinfektionsklude small
220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK38,21 kr77,21 krKøb
2HUMA.dk47,5 kr47,5 krKøb
3Sikkerhedsgiganten47,86 kr47,86 krKøb
4Hertels Boresko49,94 kr49,94 krKøb
5RedOffice Konpap60,98 kr60,98 krKøb
6CompuMail DK72 kr72 krKøb
7Globaltools.dk113,36 kr113,36 krKøb
8vvsfittings.dk186,25 kr186,25 krKøb
9Specialbutikken220 kr220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion

PriceData har fulgt prisen på Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion i 149 dage. Laveste pris i perioden er 38,21 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 47,86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 38,21 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Plum Wipeclean Ethanol Disinfection 80% - Small 20 x 30 cm - 25 stk. | Køkkenrengøring | Ethanol (sprit) | Overfladedesinfektion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202638,21 kr1,37 kr (3%)
26. maj 202639,58 kr1,37 kr (4%)
25. maj 202638,21 kr1,37 kr (3%)
24. maj 202639,58 kr1,37 kr (4%)
22. maj 202638,21 kr1,37 kr (3%)
19. maj 202639,58 kr1,37 kr (4%)
18. maj 202638,21 kr4,79 kr (11%)
17. maj 202643 kr4,5 kr (9%)
30. apr. 202647,5 kr
29. apr. 202647,86 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret