Gå til hovedindhold

Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum

PLUMNegleplejeEAN: 5701684254127
Pris fra 53,13 krtil 129 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 75,87 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53.13 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum
53,13 kr
Til butik
Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum billede

Produktinformation

Plum Plutect Dual Hudplejecreme med beskyttende effekt, uden parfume. Plum Plutect Dual Hudplejecreme med beskyttende effekt er en mild og uparfumeret hudplejecreme, der er specielt udviklet til at pleje og beskytte din hud. Den indeholder 25% fedt og gly...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684254127
Varenr.: 47229111468369
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum Plutect Dual håndcreme, 100 ml
62 kr
Til butik
Plum Plutect Dual håndcreme, 100 ml billede

Produktinformation

Genopbyggende fugtighedscreme fra Plum, velegnet til personer der hyppigt vasker hænder og til dig der døjer med tørre hænder. Oplagt til brug, når du arbejder med vand- og olie-baserede stoffer, hvor du kan lette rengøringen af hænderne, ved at påføre Pl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PLUM
Kategori: Lim
Farve: white
Størrelse: 100 ml
EAN: 5701684254127
Varenr.: 881890360
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plum Plutect Dual håndcreme, uden parfume, 100 ml
62,78 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hudplejecreme Plum Plutect Dual 100 ml tube
67,71 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Plum Plutect Dual hudplejecreme 100 ml.
71,25 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hudpleje Plum Plutect Dual, 100 ml tube til brug før arb.
128,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Plutect Dual håndcreme, 100 ml
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum Plutect Dual håndcreme, 100 ml
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten53,13 kr53,13 krKøb
2LavprisVærktøj62 kr62 krKøb
3EL-GROSSISTEN62,78 kr62,78 krKøb
4CS MEGASTORE DK67,71 kr106,71 krKøb
5Specialbutikken71,25 kr71,25 krKøb
6Globaltools.dk128,75 kr128,75 krKøb
7BilligVVS DK129 kr129 krKøb
8LavprisVVS129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum

PriceData har fulgt prisen på Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum i 180 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 53,13 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Plum Plutect Dual hudplejecreme med beskyttende effekt - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | Plum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202653,13 kr8,87 kr (14%)
24. maj 202662 kr8,87 kr (17%)
12. maj 202653,13 kr8,87 kr (14%)
11. maj 202662 kr8,87 kr (17%)
24. apr. 202653,13 kr8,52 kr (14%)
23. apr. 202661,65 kr8,52 kr (16%)
20. apr. 202653,13 kr8,52 kr (14%)
19. apr. 202661,65 kr8,52 kr (16%)
2. apr. 202653,13 kr1,87 kr (3%)
1. apr. 202655 kr1,87 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret