Gå til hovedindhold

Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum

PlumSanitetEAN: 5701684141328
Pris fra 101,5 krtil 185,94 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 84,44 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101.5 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sæbe Plum no.14, 1,4 l bag in box til Multi-Plum
-1%101,5 kr
Før 102,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sæbe Plum no.14, 1,4 l bag in box til Multi-Plum billede

Produktinformation

Sæbe Plum no.14

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe og håndrens
EAN: 5701684141328
Varenr.: 557640
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum
102,88 kr
Til butik
Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum billede

Produktinformation

Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box Plum No. 14 mild håndsæbe er en flydende, hudvenlig sæbe med en mild duft og en særdeles god renseeffekt. Denne sæbe er specielt formuleret til at være mild mod huden, samtidig med at den sikrer en effekti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe
EAN: 5701684141328
Varenr.: 47229110354257
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndsæbe Plum No. 14 bag-in-boks 1.4 ltr.
104 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Plum No. 14 Håndsæbe 1,4L
131,25 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Plum No. 14 Cremesæbe 1,4ltr
-14%134,06 kr
Før 155,45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HÅNDSÆBE MULTIPLUM 14 ROSA
136,41 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Plum luksus cremesæbe 1,4 liter
138,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Plum luksus cremesæbe 1,4 liter
143 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Håndsæbe multiplum 14 rosa
150 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Sæbe Creme Plum No. 14 M/parfume 1,4 Liter
185,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk101,5 kr101,5 krKøb
2Sikkerhedsgiganten102,88 kr102,88 krKøb
3CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
4Specialbutikken131,25 kr131,25 krKøb
5RedOffice Konpap134,06 kr134,06 krKøb
6EL-GROSSISTEN136,41 kr136,41 krKøb
7vvsfittings.dk138,75 kr138,75 krKøb
8Elvvs.dk143 kr143 krKøb
9MaintainIt150 kr150 krKøb
10Hertels Boresko185,94 kr185,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum

PriceData har fulgt prisen på Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum i 179 dage. Laveste pris i perioden er 99,9 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 101,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Plum No. 14 mild håndsæbe 1413 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Med parfume | Plum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026101,5 kr1,38 kr (1%)
30. maj 2026102,88 kr1,38 kr (1%)
23. maj 2026101,5 kr1,38 kr (1%)
22. maj 2026102,88 kr1,38 kr (1%)
15. maj 2026101,5 kr1,38 kr (1%)
14. maj 2026102,88 kr1,38 kr (1%)
2. maj 2026101,5 kr1,38 kr (1%)
1. maj 2026102,88 kr1,38 kr (1%)
18. apr. 2026101,5 kr1,38 kr (1%)
17. apr. 2026102,88 kr1,38 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret