Gå til hovedindhold

Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1

PlumPersonlig plejeEAN: 5701684166727
Pris fra 89,38 krtil 177,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 88,12 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.38 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1
89,38 kr
Til butik
Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1 billede

Produktinformation

Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe er en flydende sæbe i en praktisk og hygiejnisk Bag-in-box emballage på 1400 ml. Den er ekstra mild og meget hudvenlig samt uparfumeret, hvilket gør den velegnet ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe
EAN: 5701684166727
Varenr.: 47229110813009
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cremesæbe Plum Mild 1400ml Svanemærket uden Farve/Parfume Bag-in-box til MP2000,1,4 ltr/ps
100 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Plum Mild håndsæbe 1,4L
120 kr
Til butik
Plum Mild håndsæbe 1,4L billede

Produktinformation

Ekstra mild og svanemærket cremesæbe, som er velegnet til meget hyppig håndvask. Sæben indeholder ikke farve eller parfume og er meget hudvenlig. Bruges blandt andet til intimvask samt håndvask i forbindelse med patientpleje, rengøring og i andre situatio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndrens og hudpleje
EAN: 5701684166727
Varenr.: 5182013
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Plum Cremesæbe mild 1,4l
-22%122,36 kr
Før 156,91 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sæbe Plum Mild, 1,4 l bag in box til Multi-Plum
177,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten89,38 kr89,38 krKøb
2CS MEGASTORE DK100 kr139 krKøb
3Specialbutikken120 kr120 krKøb
4RedOffice Konpap122,36 kr122,36 krKøb
5Globaltools.dk177,5 kr177,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1

PriceData har fulgt prisen på Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 86,8 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 89,38 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Plum Mild 1667 ekstra mild håndsæbe 1400 ml Bag-in-box | Sæbe | Personlig hygienje | Plum Modul 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202689,38 kr30,62 kr (26%)
24. maj 2026120 kr30,62 kr (34%)
12. maj 202689,38 kr9,62 kr (10%)
11. maj 202699 kr9,62 kr (11%)
24. apr. 202689,38 kr28,27 kr (24%)
23. apr. 2026117,65 kr28,27 kr (32%)
20. apr. 202689,38 kr28,27 kr (24%)
19. apr. 2026117,65 kr28,27 kr (32%)
2. apr. 202689,38 kr28,27 kr (24%)
1. apr. 2026117,65 kr28,27 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret