Gå til hovedindhold

Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne

PlumPersonlig plejeEAN: 5701684253229
Pris fra 49 krtil 1.150 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.101 kr (96% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46,23 kr 23. maj

Sammenlign priser på Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hudcreme Handy Mild - 100 ml - Plum
49 kr
Til butik
Hudcreme Handy Mild - 100 ml - Plum billede

Produktspecifikationer

Mærke: PLUM
Kategori: Håndcreme
EAN: 5701684253229
Varenr.: 25984
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne
55,99 kr
Til butik
Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne billede

Produktinformation

Plum Handy Mild 25% Hudplejecreme Hudplejecreme med genopbyggende og beskyttende effekt, uden parfume. Special features Hudplejecreme med genopbyggende effekt Indeholder 25% fedt Nonionisk Uden parfume Svanemærket Dermatologisk testet Hudplejecreme med ge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684253229
Varenr.: 47229111763281
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hudplejecreme plum handy mild 100 ml
179 kr
Til butik
Hudplejecreme plum handy mild 100 ml billede

Produktinformation

Hudplejecreme med genopbyggende og beskyttende effekt, uden parfume. Indeholder 25% fedt og fugtgivende ingredienser, der hjælper huden med at genopbygge sin naturlige fugt- og fedtbalance. Cremen er non-ionisk hvilket betyder, at den ikke indeholder lade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Creme
EAN: 5701684253229
Varenr.: 2346646
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hudcreme Plum Handy Mild 100 ml tube - (karton á 18 stk.)
1.150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked49 kr49 krKøb
2Sikkerhedsgiganten55,99 kr55,99 krKøb
3Elvvs.dk179 kr179 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.150 kr1.150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne

PriceData har fulgt prisen på Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne i 184 dage. Laveste pris i perioden er 46,23 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Plum Handy Mild 25% - 100 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202649 kr1,07 kr (2%)
24. maj 202647,93 kr1,7 kr (4%)
23. maj 202646,23 kr2,77 kr (6%)
20. maj 202649 kr1,07 kr (2%)
19. maj 202647,93 kr1,07 kr (2%)
13. maj 202649 kr2,77 kr (6%)
5. maj 202646,23 kr2,77 kr (6%)
1. maj 202649 kr1,07 kr (2%)
30. apr. 202647,93 kr1,7 kr (4%)
29. apr. 202646,23 kr2,77 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret