Gå til hovedindhold

Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne

PlumHåndrengøring & plejeEAN: 5701684253526
Pris fra 141,76 krtil 473 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 331,24 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140,25 kr 23. maj

Sammenlign priser på Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141.76 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne
141,76 kr
Til butik
Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne billede

Produktinformation

Plum Handy Mild 25% Hudplejecreme Hudplejecreme med genopbyggende og beskyttende effekt, uden parfume. Special features Hudplejecreme med genopbyggende effekt Indeholder 25% fedt Nonionisk Uden parfume Svanemærket Dermatologisk testet Hudplejecreme med ge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684253526
Varenr.: 47229111796049
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hudplejecreme plum handy mild 0,5 l
473 kr
Til butik
Hudplejecreme plum handy mild 0,5 l billede

Produktinformation

Hudplejecreme med genopbyggende og beskyttende effekt, uden parfume. Indeholder 25% fedt og fugtgivende ingredienser, der hjælper huden med at genopbygge sin naturlige fugt- og fedtbalance. Cremen er non-ionisk hvilket betyder, at den ikke indeholder lade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Creme
EAN: 5701684253526
Varenr.: 1027965

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten141,76 kr141,76 krKøb
2Elvvs.dk473 kr473 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne

PriceData har fulgt prisen på Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne i 155 dage. Laveste pris i perioden er 140,25 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 141,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 141,76 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Plum Handy Mild 25% - 0,5 liter pose CP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026141,76 kr1,51 kr (1%)
23. maj 2026140,25 kr1,51 kr (1%)
22. maj 2026141,76 kr1,51 kr (1%)
15. maj 2026140,25 kr1,51 kr (1%)
14. maj 2026141,76 kr1,51 kr (1%)
2. maj 2026140,25 kr1,51 kr (1%)
1. maj 2026141,76 kr1,51 kr (1%)
18. apr. 2026140,25 kr1,51 kr (1%)
17. apr. 2026141,76 kr1,51 kr (1%)
27. mar. 2026140,25 kr1,51 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret