Gå til hovedindhold

Playmobil My Life - Tømrer På Turné - Tiny House - 71475

PlaymobilAction- og legetøjsfigurerEAN: 4008789714756
Pris fra 139 krtil 210 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 138 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Playmobil My Life - Tømrer På Turné - Tiny House - 71475 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playmobil StarterPack - Tømrer på turné / TINY HOUSE
139 kr
Til butik
Playmobil StarterPack - Tømrer på turné / TINY HOUSE billede

Produktinformation

Det farverige legetårn med basketballkurv har hårdt brug for et par nye trælister og lidt ny maling. Hvor er det godt, at tømreren er på pletten med sin værktøjskasse, for den unge atlet venter allerede utålmodigt med sin bold.

Produktspecifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Playmobil
Artikel nr.: 71475
EAN: 4008789714756
Varenr.: 3233404
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Playmobil My Life - Tømrer På Turné - Tiny House - 71475
179,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Playmobil My Life - Tømrer på Turné - 71475 - 58 Dele
184,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Playmobil Tømrer på tur (71475)
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playmobil My Life - Tømrer På Turné - Tiny House - 71475 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playmobil My Life - Tømrer På Turné - Tiny House - 71475 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK139 kr178 krKøb
2Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
3Kids-world.dk184,95 kr184,95 krKøb
4Teknikproffset DK210 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Playmobil My Life - Tømrer På Turné - Tiny House - 71475

PriceData har fulgt prisen på Playmobil My Life - Tømrer På Turné - Tiny House - 71475 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Playmobil My Life - Tømrer På Turné - Tiny House - 71475. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Playmobil My Life - Tømrer På Turné - Tiny House - 71475 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026139 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026138 kr5 kr (3%)
20. jan. 2026143 kr1 kr (1%)
9. dec. 2025142 kr47 kr (25%)
6. dec. 2025189 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret