Gå til hovedindhold

Playmobil Action Heroes - Børnelæge m. Bamse - 71619 - 28 Dele

PlaymobilLegetøjEAN: 4008789716194
Pris fra 87 krtil 139,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 52,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 27. maj

Sammenlign priser på Playmobil Action Heroes - Børnelæge m. Bamse - 71619 - 28 Dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playmobil City Action - Børnelæge med teddy-bamse
87 kr
Til butik
Playmobil City Action - Børnelæge med teddy-bamse billede

Produktinformation

Playmobil legesæt gør børnelæge-rolleleg levende med en undersøgelsesseng, bandager, plastre og en trøstende teddybjørn. Playmobil City Life - Pediatrician with Teddy Bear indeholder 1 mandefigur og 1 drengefigur samt kliniktilbehør som en undersøgelsesseng, krykker, en måleskala, et bord, en bærbar computer og en værktøjskasse til realistiske tjek-scener. Figurer: 1 mand, 1 dreng Tilbehør inkluderer teddybjørn og undersøgelsesseng Inkluderer bandager og plastre til legepleje Ekstra klinikdetaljer: krykker, måleskala, bord, bærbar computer, værktøjskasse Perfekt til fantasifuld City Life-leg, der gør hverdagens omsorg til blide, trygge historier.

Produktspecifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Playmobil
Artikel nr.: 71619
EAN: 4008789716194
Varenr.: 3310586
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playmobil Action 71619, Læge, 4 År, Flerfarvet, Plast
88 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Playmobil Børnelæge med bamse (71619)
120 kr
Til butik
Playmobil Børnelæge med bamse (71619) billede

Produktinformation

Den bedste pleje til de små: Playmobil børnelæge med undersøgelsesleje, bandager, plastre og en sød bamse til at trøste sig med. Hos børnelægen kommer selv de mindste patienter sig hurtigt. En nuttet bamse holder dem med selskab under undersøgelserne. Komplet med en undersøgelsesseng, en sjov dyrevægt til at måle højden, forskellige bandager til udskiftning og aftagelige plastre. Kan perfekt kombineres med andre hospitalssæt fra Playmobil. Playmobil's Action Heroes Hospital World inviterer børn til at lære om det moderne hospitalsliv for læger og sygeplejersker. Ved at lege med emner som pleje, behandling og sygdom udvikler børn sociale færdigheder og kan dæmpe deres frygt. Legesættet med 28 dele indeholder to Playmobil -figurer, en undersøgelsesseng, en dyrevægt, en hylde og andet medicinsk tilbehør til spændende rollelege på børneværelset. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Legesæt
EAN: 4008789716194
Varenr.: C86257
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Børnelæge med bamse
129,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Playmobil - Børnelæge og bamse
-20%135,96 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Playmobil Action Heroes - Børnelæge m. Bamse - 71619 - 28 Dele
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playmobil Action Heroes - Børnelæge m. Bamse - 71619 - 28 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playmobil Action Heroes - Børnelæge m. Bamse - 71619 - 28 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK87 kr126 krKøb
2CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
3Teknikproffset DK120 kr169 krKøb
4Eurotoys129,95 kr129,95 krKøb
5Legebyen DK135,96 kr174,96 krKøb
6Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Playmobil Action Heroes - Børnelæge m. Bamse - 71619 - 28 Dele

PriceData har fulgt prisen på Playmobil Action Heroes - Børnelæge m. Bamse - 71619 - 28 Dele i 161 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Playmobil Action Heroes - Børnelæge m. Bamse - 71619 - 28 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Playmobil Action Heroes - Børnelæge m. Bamse - 71619 - 28 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202687 kr1 kr (1%)
27. maj 202686 kr1 kr (1%)
26. maj 202687 kr1 kr (1%)
25. maj 202686 kr1 kr (1%)
20. maj 202687 kr1 kr (1%)
18. maj 202686 kr1 kr (1%)
17. apr. 202687 kr5 kr (5%)
25. mar. 202692 kr3 kr (3%)
13. mar. 202689 kr16 kr (15%)
7. mar. 2026105 kr24,95 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret